Co z przedszkolem i siłownią na osiedlu Kwiatowym?

Dyskusja dla wiadomości: Co z przedszkolem i siłownią na osiedlu Kwiatowym?.


 • hehe (wo9ul), 2019-05-24 14:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

  jeszcze spa wybudowac

 • anonim (eltCDn), 2019-05-24 15:03 Cytuj Zgłoś nadużycie
  hehe (wo9ul) napisał(a):

  jeszcze spa wybudowac

  Ale Ty mądry jesteś. Kilka tysięcy osób mieszka po tej stronie Bobru, a przedszkole nr 3 muszą zamknąć, bo się uczniowie podstawówki po reformie w obecnym budynku nie mieszczą - budynek nie jest z gumy. Porządne, nowoczesne, przestronne i z dużym placem zabaw przedszkole potrzebne od dawna. Jeszcze będą nam tego przedszkola zazdraszczać!

 • hehe (ALxcJ2), 2019-05-24 15:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

  masz racje juz zazdraszczamXD

 • anonim (hjc79), 2019-05-24 16:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

  No dalej głosujcie na PiS po . . Konfederacja ludzie . .

 • Dziadek Edek (ANUZBt), 2019-05-24 18:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

  W tej SP3 to należałoby generalny remont zrobić i przerobić wszystkie pomieszczenia przedszkola na klasy szkolne, bo dzieci niedługo lekcje w stołówce będą mieć.

 • xxx (hjNck), 2019-05-24 22:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak miasto jest przygotowane na reformę a miało być tak pięknie … pozamykali tyle szkół, na urzędy przerobili a teraz ścisk i brak klas dla dzieci ….ciekawe co będzie się działo w szkołach średnich jak wejdą podwójne roczniki ….. żadna szkoła z gumy nie jest …...

 • Kasia (hjcpZ), 2019-05-25 16:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czy wy podobno " ludzie " jesteście normalni?! Żłobek wraz z przedszkolem miał być budowany zaraz po wyborach. Budynek miał być wykonany z najnowocześniejszych gotowych elementów tak by od września dziecki mogły w nim przebywać! Nagle cud! Po artykule odezwały się władze naszego miasta!!! Całą kasę pchają w tych naszych bolesławieckich seniorów, bo to dla ich matek, ciotek i ch.. wie kogo jeszcze! Po co coś dla młodych ?! A co do osiedla kwiatowego to jestem młodą mamą ,która właśnie wywołała " do tablicy" nasze szanowne władze ponieważ mieszkam w tej części miasta ,a właśnie ta część jest u naszych wspaniałych władz miasta głęboko w dupie! Co z tymi obietnicami?! Dlaczego nic się tutaj nie dzieje? Czemu po tej stronie miasta nie ma właśnie niczego dla dzieci- przedszkole , żłobek, sklepu z prawdziwego zdarzenia?! Bo nie jest to opłacalne dla władz! Nasz wspaniały prezydent sam z małżonką do galerii legnickiej jeździ!! Dlaczego?? Bo pozwolił na wybudowanie takiego badziewia w naszym mieście!! I nadal takie badziewia budują i to gdzie ?? W centrum ,które i tak jest już na maksa zakorkowane!! Nic na obrazach miasta?! Po co ja mam się pchać do biedry czy Lidla i dodatkowo korkować skoro mogę mieć coś po tej stronie miasta!!! Nie mieszkam tutaj sama! Jest jeszcze całe osiedle, dobra, kliczkow, Osiecznica, brzeznik..i szereg innych miejscowości za bobrem!!! Kurła ile można?! Ale nie trzeba nasrać na środku miasta by staruchy miały gdzie te swoje wózki zakupowe pchać!!
  Pozdrawiam Kasia