Stracili prawa jazdy i dostali 400-zł mandatu. Dwóch piratów zatrzymanych

Dyskusja dla wiadomości: Stracili prawa jazdy i dostali 400-zł mandatu. Dwóch piratów zatrzymanych.


  • Ggi (vZyrZ), 2019-04-08 15:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Oj tam oj tam lepiej 50 za dużo niż tamować ruch jadąc 20kmh w mieście

  • anonim (qf8WJ), 2019-04-08 17:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

    3 miesiące to stanowczo za mało. Powinny być bardziej dotkliwesze kary .wtedy może by nauczyli się jezdzic.Ale tylko może.

  • anonim (AN0Z0q), 2019-04-08 17:18 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (qf8WJ) napisał(a):

    3 miesiące to stanowczo za mało. Powinny być bardziej dotkliwesze kary .wtedy może by nauczyli się jezdzic.Ale tylko może.

    Czy wiesz o czym piszesz? Łapsy w swych wypasionych beemkach czatują ok. kilometra przed rogatkami miasta i siadają na ogonie furce, która jedzie szybko. Rejestrują przejazd na odcinku 100 m od tablicy "teren zabudowany" i wystarczy jeden km/h powyżej i prawko idzie się trącać. To jest dbanie o bezpieczeństwo w terenie zabudowanym? Widziałeś ich, by złapali kogoś z ścigających się po osiedlu?

  • anonim (qf8WJ), 2019-04-08 19:03 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Tak się składa kolezko ze wiem o czym pisze .Osobiście nie posiadam auta i żeby mi za darmo dawali to bym nie wziol.Bo szlak mnie trafia jak co dzień jadąc do pracy i z pracy (komunikacja )obserwuje tych pseudo kierowców. Wymuszają pierwszeństwo. Prędkość dwukrotna .Na przejsciach zadko przepuszczają. Parkują na chodnikach .Na zakazach.Ogólnie mówiąc bezmozgi za kółkiem.

  • Ggi (vZyr9), 2019-04-08 20:54 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (qf8WJ) napisał(a):

    Tak się składa kolezko ze wiem o czym pisze .Osobiście nie posiadam auta i żeby mi za darmo dawali to bym nie wziol.Bo szlak mnie trafia jak co dzień jadąc do pracy i z pracy (komunikacja )obserwuje tych pseudo kierowców. Wymuszają pierwszeństwo. Prędkość dwukrotna .Na przejsciach zadko przepuszczają. Parkują na chodnikach .Na zakazach.Ogólnie mówiąc bezmozgi za kółkiem.

    Biedak samochodu nie ma to ból dupę ściska jak jego autobus pełny starych ludzi, tępych uczniów z głośnikami bluetooth i meneli wyprzedza gość z uśmiechem na twarzy i klima ustawiona na 21stopni :)

  • anonim (AE71tL), 2019-04-08 21:41 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Ggi (vZyr9) napisał(a):

    Biedak samochodu nie ma to ból dupę ściska jak jego autobus pełny starych ludzi, tępych uczniów z głośnikami bluetooth i meneli wyprzedza gość z uśmiechem na twarzy i klima ustawiona na 21stopni :)

    Ty przy tej klimie to starości chyba nie doczekasz.,"gość" nie dworuj sobie

  • Kierowca (A5EZGY), 2019-04-08 21:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Gdyby to 18sto latkowie zostali zatrzymani za taką prędkość to by się posypały komentarze typu "prawko zabrać na dożywocie itd" ale że to dziadki to jest okej.... ISTOTNE teraz wiecie jaką macie publikę ;)

  • anonim (AE71tL), 2019-04-08 22:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

    w kodeksie niema podziału na wiek.

  • Boom (AtH5LA), 2019-04-08 22:42 Cytuj Zgłoś nadużycie

    zatrzymali dwóch piratów na klika tysięcy którym udaje się nie wpaść. No sukces taki że ho ho :D

  • Leon (Avs55O), 2019-04-09 13:29 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jak sięnie ma mózgu ani yanosika to tak jest

Reklama