Dlaczego strajk nauczycieli jest dobry dla naszych dzieci?

Dyskusja dla wiadomości: Dlaczego strajk nauczycieli jest dobry dla naszych dzieci?.


 • Krzysztof (hjJL7), 2019-03-27 14:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Fałszywe założenie (w tytule), argumentacja wyłącznie strony prącej do strajku.

 • 1 (An2znW), 2019-03-27 15:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bo stworzone przez POpleczników.

 • Kl (AmR1M7), 2019-03-27 15:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Problem z zarobkami nauczycieli jest taki, że praktycznie nie zależą od jakości ich pracy. Na przykład procentowa zdawalność egzaminów matur itd. Po równo dla wszystkich jest bez sensu.

 • anonim (qfDuU), 2019-03-27 15:19 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jestem za stosunkiem jakości pracy do płacy, bo w zasadzie to mógłbym się przyłączyć do strajku jako rodzic... Tyle co ja muszę robić za nauczyciela w domu to jak drugi etat.Jestem za dobrą pensją za dobrze wykonaną pracę.

 • Robin (hjcCC), 2019-03-27 15:29 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tylko z kamienia nic nie zrobisz a z gliny owszem

 • Grażyna (qfHWY), 2019-03-27 15:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co to za bełkot w tym artykule? Artykuł jadący po poziomie edukacji a nic o strajkujących nauczycielach.

 • ZK Polska (ALxcDk), 2019-03-27 15:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Problem to szkolnictwo z podatków które jest narybkiem dla zachodniego kapitału, który się nie dokłada.
  Jeżeli zachodni kapitał chce mieć ludzi do pracy to niech ich szkoli na własny koszt a nie obiecuje absolwentom szkoły mechanicznej że dostaną pracę za najniższą pensję jak ich rodzice poniosą koszta nauki.
  Dzisiaj dochodzimy do absurdu że nauczyciel chce podwyżki bo jak nie to on nie wychowa niewolnika na strefę ekonomiczną gdzie ten zarobi michę ryżu ;)
  Bez reformy szkół ponadpodstawowych daleko nie zajedziemy.

 • anonim (ANUY4P), 2019-03-27 15:49 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Grażyna (qfHWY) napisał(a):

  Co to za bełkot w tym artykule? Artykuł jadący po poziomie edukacji a nic o strajkujących nauczycielach.

  He, he, prawdziwy twór systemu nauczania w Polsce już się wypowiedział.

 • Old Men (AN0f4l), 2019-03-27 16:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bzdety w tych badaniach, jakich mało! Kiedyś szkoła była normalna i wszyscy się jakoś nauczyli i kreatywności im nie brakowało. Lekcji było więcej, do szkoły w soboty się chodziło, zajęcia pozalekcyjne i jeszcze czas na wszystko każdy miał. Najwięcej z lat szkolnych pamiętam nieustanne zabawy poza domem z kolegami.
  A teraz reformują reformę zreformowaną, a wychodzą ze szkół coraz głupsi i nic nie są w stanie sami wymyśleć. Może o to chodzi?

 • xx (hjN7P), 2019-03-27 16:06 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kiedy uczeń się buntuje to dostanie pałę …. sterty zadań domowych nic nie wnoszących, sprawdziany i kartkówki, zakuć, zdać, zapomnieć … tu nic się nie zmieniło, korepetycje już od 4 klasy ….. jaki jest poziom nauczania w szkołach?????????? nie ma nauczyć tylko odbębnić lekcje …. nie ważne ile dzieci z tego zrozumiały, nie umiesz ucz się w domu z rodzicami, rodzic nie ma czasu to korepetycje i nabijanie kabzy nauczycieli …. szkoła jest skostniałym systemem, nie uczy dzieci samodzielnego myślenia, innowacyjności czy też radzenia sobie potem na rynku pracy, zabija talenty, nie rozwija talentów w żadne sposób, puste hasła szkoła rozwijająca talenty , dyplomy, certyfikaty , które nic nie oznaczają …..

 • anonim (ANUyTd), 2019-03-27 16:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ale bełkot!!!

 • anonim (AN0Ywe), 2019-03-27 16:42 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bardzo sensownie napisane , szkoda tylko, że na pewno nie przez nauczyciela. Choćbyście im nie wiem ile kasy im dawali i tak nauczanie pozostanie takie samo.
  Chyba że ktoś wyrzuciłby wszystkich nauczycieli i zatrudnił nowych, którzy nie mieliby jakiegoś śmiesznego szkolenia pedagogicznego, które promuje spolegliwość ucznia i klepanie na pamięć regułek i dat.
  Zakuj, zdaj, zapomnij. Wyłącz myślenie. Nie wybijaj się. To jest dzisiejsza szkoła, dzisiejszych nauczycieli, dla których ważne jest tylko, aby dostali podwyżkę, a na lekcji była cisza.
  Uczeń trenuje akrobatykę, a z wychowania fizycznego ma same tróje. Dlaczego? Bo pan z wf preferuje obijanie piłki, a nie gimnastykę. Gimnastykę tępi.
  100 dat do nauczenia się na sprawdzian z historii. Po co? Za dwa dni nie będzie większości pamiętać, a za miesiąc żadnej. Bezsensowna strata czasu.
  8 lat nauki aby móc rozwiązać jakiś tam test. Jak uczeń będzie miał szczęście to zaliczy go z wynikiem bardzo dobrym nie mając
  o niczym żadnego pojęcia.
  I jeszcze łaskę robią że jak będą mieli kaprys to w ogóle egzaminów nie zrobią i nikt nie przejdzie do następnej klasy.
  Tak wygląda dzisiejsza szkoła.

 • anonim (AN0Ywe), 2019-03-27 16:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zapomniałem jeszcze dodać że niektórzy ograniczają się tylko do robienia sprawdzianów. Wiedzę uczeń ma zdobywać w domu i na korepetycjach. A nauczyciel ją tylko sprawdzi. I oczywiście oceni tak aby udowodnić, że uczeń nic nie wie.

 • Robin (eltCFD), 2019-03-27 17:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak tak źle to można uczyć w domu przez rodzica. Narzekacie na policję górników nauczycieli. Masakra

 • anonim (ANUY4P), 2019-03-27 17:02 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (AN0Ywe) napisał(a):

  Zapomniałem jeszcze dodać że niektórzy ograniczają się tylko do robienia sprawdzianów. Wiedzę uczeń ma zdobywać w domu i na korepetycjach. A nauczyciel ją tylko sprawdzi. I oczywiście oceni tak aby udowodnić, że uczeń nic nie wie.

  Święta racja. U nas nauczycielka na wywiadówce kazała nam, rodzicom, nauczyć dzieci efektywnego uczenia się. To, po jakiego ch...a szkoła, ja się pytam. Dokładnie jak piszesz, by sprawdzić, czego nauczymy dzieci i wstawić tę durnowatą ocenę do dziennika, bo musi być, nie może przecież być w dzienniku pustych krateczek. A teraz jak czytam ten raport, już wiem, że to wszystko po ch..j właśnie.