Jeszcze o korytarzu życia. Akcja ruszyła trzy lata temu, są efekty

Dyskusja dla wiadomości: Jeszcze o korytarzu życia. Akcja ruszyła trzy lata temu, są efekty.


 • anonim (vkOjd), 2019-07-21 11:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Strażacy są super,nie raz uratowali życie!należą się WAM WIELKIE PODZIĘKOWANIA.

 • W naszym kraju, w Polsce, wszystkich trzeba wszystkiego uczyć. Lata zaborów, gdy Polska znikła z mapy świata, nauczyło nas wiele.....Za granicami wiedzą POLAK POTRAFI. Bywam za Odrą i widzę naszych rodaków, jadących pojazdami autostradą, i QURROSAWA nie trzeba żadnemu z naszych podpowiadać że jedzie pojazd który jest w akcji. Tylko na naszych drogach trzeba wszystkim wszystko tłumaczyć.....Dziwne ale prawdziwe !!

 • Jan (A8svtM), 2019-07-21 21:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brawo dla strażaków ochotników ale czy oni są od tego ?

 • kierowca (AmNs3X), 2019-07-21 22:28 Cytuj Zgłoś nadużycie
  kazimierz6591 napisał(a):

  W naszym kraju, w Polsce, wszystkich trzeba wszystkiego uczyć. Lata zaborów, gdy Polska znikła z mapy świata, nauczyło nas wiele.....Za granicami wiedzą POLAK POTRAFI. Bywam za Odrą i widzę naszych rodaków, jadących pojazdami autostradą, i QURROSAWA nie trzeba żadnemu z naszych podpowiadać że jedzie pojazd który jest w akcji. Tylko na naszych drogach trzeba wszystkim wszystko tłumaczyć.....Dziwne ale prawdziwe !!

  Dokładnie zgadzam się z Tobą. Przekraczasz granicę Niemiecka odrazu inna kultura jazdy. Może gdyby w Polsce były surowsze kary byłoby inaczej. Ale i tak brawa dla strażaków za taka inicjatywe!!