„Kaskadowy Pomiar Prędkości”: dwóch kierowców straciło prawa jazdy

Dyskusja dla wiadomości: „Kaskadowy Pomiar Prędkości”: dwóch kierowców straciło prawa jazdy.


 • Anol i jabol (vkDVz), 2019-07-11 13:06 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Osobowy (ekhqfB) napisał(a):

  Za baranów z tirów sie brać, bo to co robią na drogach to bandyctwo..

  Pojedź za Odrę/Nysę Łużycką, tam na autostradach ciężarówkowi wyczyniają jeszcze gorsze jaja, musiałem raz dać tam po klockach, bo taki baran nie spojrzał w lusterko i rozpoczynał manewr wyprzedzania, w ostatniej chwili się opamiętał i dał mi przejechać... W Niemczech kierowcy ciężarówek dopiero są durniami, w Polsce to jeszcze z nimi jest porządek.

 • Kierowca (hjK7Y), 2019-07-12 11:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A wy co jedziecie osobówkami to k...wa świeci. Po pierwsze poczytaj glupku jeden z drugim co oznacza TIR. Nieraz wywalilbym zaladowany zestaw bo takie mondrale jak wy wyjedzaja z podporządkowanej i jada 20km/h kiedy ja mam 40 ton i nie mogę wychamowac tak latwo. Jak juz robić taki manewr to dac troche po gazie żeby ciężarówki nie hamować do zera!!! W osobówkach nie macie wyobrazni ciężaru takiego pojazdu!!

 • Roman (ANyWXW), 2019-07-13 10:25 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (ArCycD) napisał(a):

  Ja nie przekraczam

  Ja to w Wojsku dupa. Również staram się nie przekraczać, a jeśli przekroczę już to biorę na klatę i płacę, a nie wyzalam się w sieci jak to mi źle

 • anonim (euuDXD), 2019-07-14 19:06 Cytuj Zgłoś nadużycie

  a może tak stanąć przy skrzyżowaniach w mieście. ewidentne łamanie prawa czerwone światło a samochody dalej jadą, wszystkim się spieszy czy co, omijanie stojących i przejeżdżanie bocznym pasem aby tylko być pierwszym jazda pod prąd na jednokierunkowej, oj byłoby mandatów, a o zgrozę woła pokonanie skrzyżowania z wzrokiem wbitym w komórkę,, co tu gadać karać karać i jeszcze raz karać, jeżdżę dużo w mieście i obserwuję. Nie ma reguły starsi, młodzi wiek średni, faceci kobiety, ludzie tworzycie na jezdniach dżunglę gdzie nie obowiązuje żadne prawo.

 • hemi (ALxJ4z), 2019-07-14 20:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Prawda leży po środku ,bo z jednej strony nie brakuje idiotów co gonią na złamanie karku,z innej strony czasem oznakowanie z tyłka ,bo sobie na normalnej w miare równej szosie postawią 70 ,gdzie można jechać 100 i bądż tu madry.Inna kwestia wszelkie muły co ruszaja spooookoooojnie,jada powoli ,bo powoli to bezpiecznie i tak jak dzisiaj jedziesz 50km/h za straszym panem w Micrze ,bo jedzie powoli i bezpiecznie,zrobił się za nim ogonek ,z naprzeciwka duży ruch ,kręto ,nie ma jak wyprzedzić i człowiek z pręd 40km/h w zabudowanym i 50-60km/h poza zabudowanym dojechał do Lwówka...

 • anonim (dRjbP9), 2019-07-14 23:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

  emeryt na przejażdżce ,a co nie może? a może inwalida?

 • 1
 • 2