Odwiedzająca Bolesławiec Monika Płatek wystartuje z listy Biedronia

Dyskusja dla wiadomości: Odwiedzająca Bolesławiec Monika Płatek wystartuje z listy Biedronia.


 • Robert (hjJnU), 2019-03-24 14:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Trzeba popierać Wiosnę i to z całych sił, dla dobra Polski!

 • Adam (qfHZy), 2019-03-24 14:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jestem za!!!

 • ZK Polska (ALxccD), 2019-03-24 16:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co wy się tymi wyborami tak ekscytujecie? Przecież Polska istnieje tylko teoretycznie

 • anonim (AN0TAo), 2019-03-24 16:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nowa jakość? poważnie? po jego wypowiedziach wątpię:
  cyt."Wprowadzimy takie przepisy, że każdy homofob, który żeruje na najniższych instynktach i zagraża bezpieczeństwu osób LGBT, zostanie ukarany, z więzieniem włącznie. Niezależny sąd i niezależna prokuratura będą mogły wszczynać postępowania karne przeciwko homofobom – powiedział Krzysztof Śmiszek, prywatnie partner Roberta Biedronia i „jedynka” z list Wiosny w okręgu dolnośląsko-opolskim."

 • anonim (qfwV9), 2019-03-24 17:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wiosna ma mój głos !

 • Michał (ekhOE9), 2019-03-25 17:01 Cytuj Zgłoś nadużycie
  adaś (AN0TAo) napisał(a):

  A wiesz na czym ma polegać ta edukacja seksualna? Proponuję zapoznać się z tym pismem - Standardy edukacji seksualnej w Europie

  Ja czytałem, nic złego tam nie znalazłem.

 • grażyna, 2019-03-25 20:53 Cytuj Zgłoś nadużycie
  adaś (AN0TAo) napisał(a):

  A wiesz na czym ma polegać ta edukacja seksualna? Proponuję zapoznać się z tym pismem - Standardy edukacji seksualnej w Europie

  Polecam dowiedzieć się, na czym polega edukacja seksualna w przedszkolu u źródła. W Norwegi jest z powodzeniem wprowadzona i bardzo dokłądnie ją opisał Polak, adiunkt uniwersytetu w Oslo. Oto ciekawy fragment:

  "No i, umówmy się, „wychowanie seksualne” w wydaniu przedszkolnym nie jest kompletnie tym, co wyobraża sobie dziwnie rozfantazjowana konserwa. Tak naprawdę są tylko dwa tematy dotyczące sfery seksualności, które się w ramach tego porusza. Pierwszy to, jaki dotyk nie jest w porządku, a drugi – to nurtujące niejednego oczekującego na młodsze rodzeństwo młodego człowieka pytanie: skąd się biorą dzieci?

  Kilka tygodni temu w naszym przedszkolu gościnnie pojawiły się dwie panie z owianego wśród Polaków najgorszą sławą mitycznego urzędu ochrony dzieci – Barnevern. Podstawową funkcją tej instytucji jest właśnie ochrona, choćby przed pedofilią. Stąd pogadanka dla grup 3–6 lat z użyciem dwóch lalek, które miały dzieciom uświadomić, że dotyk może być dobry, ale i zły. Wydawać by się mogło, że uświadamianie dzieci, że mogą napotkać dorosłego, który będzie chciał im zrobić coś złego, nie jest przesadnie kontrowersyjnym tematem. Wolałbym nie spekulować, dlaczego polska prawica ma z tym problem."
  Pod tym linkiem naprawdę interesująca i uspakajająca całość: https://kulturaliberalna.pl/2019/03/19/szulecki-norwegia-polska-edukacja-seksualna/?fbclid=IwAR1dyBhWIy29GTJ9VqQMiYvOsB2aQoPux9RG-0JbRdzuSdpKCVqtoZRKfmU

 • anonim (A7w5hE), 2019-03-25 22:49 Cytuj Zgłoś nadużycie

  "Wbrew niezbyt szczerym obawom konserwatywnych publicystów, taki model edukacji nie zniszczył moim synom sielskiego dzieciństwa. Pewne rzeczy są jednak dla nich po prostu oczywiste i nie wymagają komentarza – jak to, że chłopca z sąsiedniej grupy odbiera na zmianę raz jeden raz drugi tata, a inny kolega co jakiś czas przychodzi do przedszkola w sukience."

  ok

 • 1
 • 2