Tęczowe żagle Wielkiej Orkiestry w Bolesławcu w 2020!

Dyskusja dla wiadomości: Tęczowe żagle Wielkiej Orkiestry w Bolesławcu w 2020!.


  • iza (AN0fKH), 2019-10-20 20:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Reksio! jestem z Tobą.

  • anonim (hjJTd), 2019-10-20 21:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Reksio i Iza dajcie lepiej na psy i koty. Teraz jest to modne. Zwierzęta są ważniejsze niż ludzie, do czego nasz kraj doszedł.

  • obserwator (hjcW9), 2019-10-21 00:16 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Ja (hjJXr) napisał(a):

    Czy juz nic nie może być normalne tylko tęczowe...

    Normalne,czyli z białym orłem i koniecznie z napisem bóg honor ojczyzna?Pisowska sekta niektórym już całkiem mózgi wyprała.

  • Jihn (ALxVdS), 2019-10-21 06:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jak co roku oczywiscie będę obecny. A wszyscy ci się czepiają tęczy po prostu jeb**jcie się w głowy. Gość zbiera na szpitale i dla dobra waszego potomstwa nie ma słowa w programie o LGBT. A poza tym nawet jak by było to skąd wiesz Januszu czy Grażyno czy twoje przyszłe potomstwo nie będzie innej orientacji??

  • ja (AFevxu), 2019-10-21 06:47 Cytuj Zgłoś nadużycie
    obserwator (hjcW9) napisał(a):

    Normalne,czyli z białym orłem i koniecznie z napisem bóg honor ojczyzna?Pisowska sekta niektórym już całkiem mózgi wyprała.

    Napewno nie ,KONSTYTUCJA

  • Piter (eltCFH), 2019-10-21 07:23 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Zawsze wspierałem WOŚ, jeśli będzie popierał te środowiska tęczowe to ja już dziękuje i pewnie dużo ludzi zrobi to samo

  • xx (ALxVZJ), 2019-10-21 08:18 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Burak (vk1Et) napisał(a):

    Tęczowy Miusic Box.

    Tęczowy "Miusic Box" zakończył się wielką aferą pedofilską. Wszystko co związane z tęczową religia prędzej czy później tak się skończy.

  • Reklama

  • Adam (ANUfBi), 2019-10-21 08:29 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Promocja nienormalności.....

  • xc (ALxVZJ), 2019-10-21 09:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jak śpiewa lider zespołu Apteka " SWASTYKĘ ZASTĄPIŁY TĘCZOWE SZTANDARY"

  • anonim (AN0fKH), 2019-10-21 11:07 Cytuj Zgłoś nadużycie
    obserwator (hjcW9) napisał(a):

    Normalne,czyli z białym orłem i koniecznie z napisem bóg honor ojczyzna?Pisowska sekta niektórym już całkiem mózgi wyprała.

    Normalność oznacza że każdy z nas ma mieć prawo wyboru i podejmowania decyzji zgodnych z własnym sumieniem. Ty natomiast zakazujesz tego innym stygmatyzując ich że jeśli dla nich orzeł biały jak Bóg Honor Ojczyzna coś oznacza to muszą być z automatu z PIS-u. Otóż jesteś w błędzie i szkoda że dla Ciebie te słowa czy symbole są gó.no warte i słowa "polskość to nienormalność" są pewnie dla Ciebie słowami ważniejszymi.

  • adek (ANy3Bs), 2019-10-21 11:15 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (hjJTd) napisał(a):

    Reksio i Iza dajcie lepiej na psy i koty. Teraz jest to modne. Zwierzęta są ważniejsze niż ludzie, do czego nasz kraj doszedł.

    Zgadza się bardziej sie przeżywa zwierzątka niż ludzi

  • ..... (hjcwL), 2019-10-21 15:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jak chce to pomagam i bez znaczenia czy ktoś czarny, biały, tęczowy czy jaki tam bądź.
    Wkurza mnie sianie zamętu i nienawiści, Bo ten łysy kark, a tamten hipis, albo inne tym podobne bzdury. Są tylko dobrzy i źli ludzie i kropka.

  • PISowski (vkDfv), 2019-10-21 16:09 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (AN0fKH) napisał(a):

    Normalność oznacza że każdy z nas ma mieć prawo wyboru i podejmowania decyzji zgodnych z własnym sumieniem. Ty natomiast zakazujesz tego innym stygmatyzując ich że jeśli dla nich orzeł biały jak Bóg Honor Ojczyzna coś oznacza to muszą być z automatu z PIS-u. Otóż jesteś w błędzie i szkoda że dla Ciebie te słowa czy symbole są gó.no warte i słowa "polskość to nienormalność" są pewnie dla Ciebie słowami ważniejszymi.

    talibie ,w Smoleńsku na lotnisku we wraku zestrzelonego samolotu ,są jeszcze flaki pary prezydenckiej ,pisowców i innych członków .
    Ile jeszcze ,czego nie wysyłacie wojsk OT po naszą własność ,na co czekacie ?

  • anonim (eltC24), 2019-10-21 17:44 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Reksio (qnPBn) napisał(a):

    Zawsze dawalem na wośp. Ale na tęczowe zboczenia nie dam nic.

    Ja też i dziecka też tam nie wyślę.

  • grażyna, 2019-10-21 18:47 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (hjJTd) napisał(a):

    Tęcza jest kolorowa i nasze życie jest piękne i bardzo kolorowe, więc nie wiem co Wam przeszkadza, że żagle są w barwach tęczy. Ludzie zacznijcie myśleć i ogarnijcie się żyjecie w Polsce.

    Pozdrawiam ciepło :)

Reklama