Warsztaty historyczne dla dzieci i młodzieży

Dyskusja dla wiadomości: Warsztaty historyczne dla dzieci i młodzieży.


 • anonim (eltC89), 2019-12-29 09:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Historii trzeba umieć uczyć, bardzo dobrym nauczycielem był Pan Jurkowski. Pozdrawiam Pana.

 • wszystcy jescie wybitnie zdolni (ePmzXc), 2019-12-29 12:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dzieciaki Szcześliwego Nowego Roku w Polsce nie uczą że najważniejsza w życiu jest pasja cokolwiek robisz kimkowiek postanowisz zostać musisz robić to z sercem. Nie musisz byc geniuszem z matmy ale mozesz znać sie na roli, niech Wam nikt nigdy nie powie że jesteście mniej niż jesteście, niech wam nikt nigdy nie powie,że ziemia nie jest warta uwagi, nigdy nie pozwolcie sob,ąmaniupulować. Zostan artystą malarżem, rzezbirzem taknaród jest rozpoznawany i przetrwa zostan poetą zostan biznesmenem (uczciwy biznes nie handlowanie narkotykami) zostan policjantem (normalnym, uczciwym, nie oszustem czy przestępcą wmundurze). Ucz się ćwicz charekter ale nigdy nie daj się przekonać że nie jesteś wybitnie zdolny.

 • anonim (vkPTV), 2019-12-29 13:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gdzie jest zrobione to pierwsze zdjęcie?
  Pamiętam że za dziecka z rodzicami gdzieś byłem i taki sarkofagi z popiersiami,tylko nie wiem czy nie było ich więcej.. , i wydaje mi się że gdzieś niedaleko Bolesławca to było...

 • agusta (ePmzXc), 2019-12-29 16:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

  kiedyś I Ogólniak był uważany za nalepsząszkole w Boleslawcu ostatnio spotkałam kilka osób z tego ogólniaka pracują w budżetówce jak ich rodzice (stąd pewnie te dobre oceny i reputacja) szkoda tylko ze są nieuczciwi skorumpowani widocznie ten ogólniak nie uczy charakteru.