Śmiertelny wypadek na skrzyżowaniu Zwycięstwa i al. WP. 26-latek nie żyje

Dyskusja dla wiadomości: Śmiertelny wypadek na skrzyżowaniu Zwycięstwa i al. WP. 26-latek nie żyje.


 • Sławek (vZIv3), 2019-12-09 16:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Łukasz spoczywaj w pokoju. Proszę o zablokowanie komentarzy z uwagi na rodzinę pogrążona w żałobie.

 • Mieszkanka (vkOHm), 2019-12-09 16:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

  To musiało się kiedyś stać. O 15,30 jak wracają z pracy z jednostki to nie patrzą kto ma pierwszeństwo tylko jadą na trzeciego ,na czołówkę. Nie raz uciekałam prawie na chodnik. O szybkości nie wspomnę. Mają duże parkingi a ulice w pobliżu jednostki zastawione po obu stronach,nie idzie przejechać. Gdzie policja,żandarmeria ?

 • Kiero (e3aIDi), 2019-12-09 16:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Te skrzyżowanie jest niebezpieczne. Raz że wyjeżdżając z Okrzei niewiele widać. Dwa że na Wojska Polskiego lecą.
  Skąd byłą ofiara?
  Spoczywaj w pokoju [*]

 • mike (ALx1L6), 2019-12-09 16:59 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Kiero (e3aIDi) napisał(a):

  Te skrzyżowanie jest niebezpieczne. Raz że wyjeżdżając z Okrzei niewiele widać. Dwa że na Wojska Polskiego lecą.
  Skąd byłą ofiara?
  Spoczywaj w pokoju [*]

  W którym miejscu to skrzyżowanie jest niebezpieczne? Podjeżdża się do skrzyżowania, hamuje do zera, patrzy się w prawo w lewo i się przejeżdża... Po prostu chłopak zrobił błąd i tyle, a że Alfa jechała pewnie dużo za szybko, to tragedia gotowa.

 • anonim (vkVSk), 2019-12-09 17:13 Cytuj Zgłoś nadużycie
  [email protected]#$ (hjSUM) napisał(a):

  Dokładnie...Ale inna sprawa, że tam wszyscy zapierniczają jak powaleni jakby to był tor wyścigowy .

  Plus to że w robocze dni jadą tam auta na wojsko przed 7 rano i popołudniu przed 16 . Jest spory ruch , szybka jazda bo się każdemu spieszy do domu lub do pracy . Czasami żandarmeria stoi z rana co studzi niektórych kierowców jadących do wojska ale fakt że dulga prosta i zasuwają tam nawet i stówa . Policja zamiast pilnować statystyk powinna zająć się pilnowaniem prędkości i łamiących przepisy w takich właśnie miejscach . Straż miejska też mogłaby się przejechać i zobaczyć czy auta stojące przy drodze nie są zbyt blisko skrzyżowania albo czy nie stoją na zakazie . Z widocznością jest tam kiepsko a jeździ tam też sporo ciężkich wojskowych pojazdów .

 • anonim (vkVSk), 2019-12-09 17:18 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (AreiQd) napisał(a):

  tak szczegół...alfa romeo to też fiat...wiec " kierujący fiatem został uderzony przez alfa romeo" jest jakby hmmmm, mało konkretne...Powinno być kierujący punto, pandą czy o to tam było, jak już użyto nazwę alfa romeo...

  Czyli jak się zderzy audi z VW czy skoda to co trzeba pisać ? Ze się szmeslcwageny rozdupcyly ?

 • Marco (ALhDl5), 2019-12-09 17:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jadąc z prędkością 50km na godzinę nie można narobić takich zniszczeń...

 • mieszkaniec (qnQrv), 2019-12-09 18:28 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Codziennie co najmniej dwukrotnie spaceruję z psem w kierunku Jednostki. To co się dzieje ok 7 i 15-16 to jeden horror. Codziennie. Młodzi ludzie za kierownicą, "miszczowie" kierownicy ryzykują swoim życiem i życiem ludzi spacerującym po chodnikach. Kiedyś za komuny, regularnie spotykałem Żandarmerię czy jakies tam WSW i to hamowało takie popisy chociaż aut było dużo mniej. teraz aut jest multum ale żadnych służb kontrolujących ruch nie spotykam. No chyba że Jednostka hurtem jedzie na ćwiczenia i blokuje całą ulicę.

 • Pstryczek (hjcVD), 2019-12-09 18:28 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Marco (ALhDl5) napisał(a):

  Jadąc z prędkością 50km na godzinę nie można narobić takich zniszczeń...

  Weź z..b w coś 50kmh swoim szrotem i zobacz czy bedzie cały. Auta to nie czolgi z 50mm blachy .
  Btw ..chłopak dostał w drzwi a takie uderzenia boczne są najniebezpieczniejsze dlatego ten drugi typ wyszedl otrzepał sie z talku i nic mu nie było. Wiec nie pier..dolcie wy wszyscy co sie ch..ja znacie. A lipa byla tak ze ten z głównej jechal pewnie kolo 70 jak na te ulice przystało . moze te 20 mniej by uratowało tego pechowego chlopaka .
  Każdy popełnia błędy . Dziś byla jego kolej a jutro może byc każdego z nas i ch..j czy jedziesz bejką oplem czy vw czy fiatem czy trabantem to nie ma znaczenia a reszta to statystyki.

 • Pstryczek (hjcVD), 2019-12-09 18:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

  I dodam iż w artykule jest napisane że strazacy pocieli te auto by ewakuować poszkodowanych więc weź to pod uwagę.
  Auto obróciło i uderzyło tylem w podmorowke i szafę.

 • realista (AN0fXX), 2019-12-09 18:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Niektórym kierowcom nie mają wyobraźni! Klapki na oczach i rura! Jak mi czerwonym świetle ktoś wjeżdża pod samochód, to mam go przywalić? Przepisy ostatnio się zmieniły, jak to jest z zakładką? W Bolesławcu kto przestrzega? Tak to jest na prowincji!

 • Sławek (euII72), 2019-12-09 19:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ponawiam prośbę o blokadę komentarzy. Ludzie to czyta rodzina. Noe chcieli byscie tego czytac będąc na ich miejscu.

 • Sławek (euII72), 2019-12-09 19:53 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jestem bardzo ciekaw jeden z drugim jak byscie sie czuli gdybydcie czytali komentarze tego typu gdy to zginął wasz mąż czy brat. Popełnił błąd ok ale czy to pozwala Wam pisac takie rzeczy które czyta rodzina. Kto nogdy z Was nie wymusił pierwszeństwa no kto ? Każdy popelnia bledy. Łukasz popełnił błąd i zapłacił najwyższą cenę ale nie upowaznia was to do tego by pisac takie rzeczy. Chlopak miał cale zycoe przed sobą. Droga redakcjo nie rozumiem jak można blokować komentarze w tekstach sponsorowanych a nie zrobic tego tak gdzie hejt uderza w rodzinę pogrążona w żałobie. WSTYT I HAŃBA.
  Wiecej nie mam zamiaru sie tu wypowiadać ale jest adwent i ludzie zastanówcie sie przez chwilę co czują rodzice i bliscy zanim napiszcie komentarz.

 • Bolek (AE7g32), 2019-12-09 20:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Niestety patrząc na zniszczenia i jeden i drugi pędzili okropnie. Pewnie na "fleku" albo po narkotykach. Co chyba nie jest dziwne. Szkoda, że taki tragiczny finał lecz może to będzie nauczka dla smarkaterii która po mieście chciałaby jeździć 150 km/h i najlepiej bez tłumików... A z drugiej strony gdzie znowu jest policja ?!? Śpi na parkingach !!!???
  RIP ***ŚWIEĆ PANIE NAD JEGO DUSZĄ

 • Pstryczek (hjcVD), 2019-12-09 20:44 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Bolek (AE7g32) napisał(a):

  Niestety patrząc na zniszczenia i jeden i drugi pędzili okropnie. Pewnie na "fleku" albo po narkotykach. Co chyba nie jest dziwne. Szkoda, że taki tragiczny finał lecz może to będzie nauczka dla smarkaterii która po mieście chciałaby jeździć 150 km/h i najlepiej bez tłumików... A z drugiej strony gdzie znowu jest policja ?!? Śpi na parkingach !!!???
  RIP ***ŚWIEĆ PANIE NAD JEGO DUSZĄ

  Bolek weź koło i pierd...ij się w czoło. .