Policjanci, strażacy, ratownicy medyczni coraz częściej atakowani w czasie pracy

Dyskusja dla wiadomości: Policjanci, strażacy, ratownicy medyczni coraz częściej atakowani w czasie pracy.


 • oproczfilmowpropagandowychrzucil (Azbc1e), 2019-11-30 13:08 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (vka4X) napisał(a):

  Czy to możliwe żeby ktoś dorosły taki jak ty pisał bez składu i ładu ? Czy to możliwe że nie znasz ortografii ? ORTOGRAFII NIE ZNASZ ? A może poprostu należysz to tzw. gimbazy ? Ja wiem że JP na 100% ale jak już tam jakieś wypociny piszesz to chociaż rób to z sensem bo z tych wypowiedzi nic nie można zrozumieć oprócz tego że masz jakiś problem z do jakiegoś pana T i strażaków oraz problem z ortografią .

  twoja "riposta" to cytat z kampanii wyborczej obecnej wladzy prowadzonej przez troli widzialam tekie teksyt bez ladu i skladu setki razy. Istotne mnie blokuja jak przesole wiec ISTOTNE koles blokuj troli!
  Wystarczy zmienic sposob postepowania wystarczy wporowadzic procedury standardy. Zamiastego trefny wydzial wewnetrzny, filmiki propagandowe a jak to nic nie da rzuca sie troli do atakow.

 • pamiecmiwraca (Azbc1e), 2019-12-01 20:44 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Pies (Ard9pB) napisał(a):

  Bolesławiecka skorumpowana policja same ćpuny małolaty kozaczace bo mają blachę jeden z drugim lubi sobie przyjarać na służbie widziałem jak to się puszcza dilerów z amfą bo kolegą to nie zamknę od kiedy te dziadki co robiły w wydziale kryminalnym odeszły na emeryturę to został tylko syf

  hej faktycznie byla taka sprawa ale wieki temu...
  pamietam .... nawet malolaty kozacze... ten syf zostal bo drugie pokolenie