Zniszczył 8 znaków drogowych w Nowogrodźcu. 20-letni wandal zatrzymany

Dyskusja dla wiadomości: Zniszczył 8 znaków drogowych w Nowogrodźcu. 20-letni wandal zatrzymany.


 • Vandal's friend (vZlX3), 2019-08-17 02:30 Cytuj Zgłoś nadużycie
  HB (vk2Rg) napisał(a):

  Chcę się zgłosić do tego ,,wandala,,
  Proszę o imię , nazwisko i adres zamieszkania.

  I ile się będziesz zgłaszał ponad tydzień i dalej cie nie widać !!!!! Po prostu ciotą jesteś bo przez internet to widzę że kozaczek . Wpadaj do Nowogrodźca nawet dzisiaj !!!! Jak coś to pisz wcześniej troche to się ustawimy dokłanie na czas i miejsce :)

 • Vandal's friend (vZlX3), 2019-08-17 02:43 Cytuj Zgłoś nadużycie
  YakSon (hjJ7z) napisał(a):

  Tak go rodzice wychowali !

  Co mają wspólnego rodzice i wychowanie do wyginania znaków bo jak Kuba (Wandal) był mały to myślisz że chodził z rodzicami po mieście i jego tato i mama mu pokazywali jak sie znaki wygina a jak troche podrósł to już tylko mu pomagali wyginać a teraz podrósł i sam potrafi. YakSon skoro twierdzisz że tak go rodzice wychowali to ja nie wnikam co ty z rodzicami robiłeś albo z swoimi dziećmi ;P !!!

 • MDMA (vZlX3), 2019-08-17 03:32 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Krzyś (ANyWgx) napisał(a):

  I cała sytuacja na mojej ulicy się wydarzyła. Gościu już wyszedł z aresztu. Ale życzę mu żeby oddał 20 tysięcy zl na pracę społeczne

  Po pierwsze sytuacja nie wydarzyła się na ulicy bo jak zauważyłeś to znaki na ulicy nie są postawione i nie twojej bo właścicielem tej oto ulicy nie jesteś !
  Po drugie nie "Gościu" tylko Jakub i nie wyszedł z aresztu ponieważ nawet tam nie wszedł ale skoro twierdzisz że z aresztu wyszedł to złe info masz no chyba że też byłeś w areszcie i pomyliłeś kogoś z Kubą . Po trzecie to nie jest koncert życzeń Po czwarte za co kurcze miał by zapłacić 20 tysięcy zł za 8 kawałków metalowej rurki nie wartej nawet 100 zł . Ciekawe jak oni to na ponad 4 tysiące wycenili a ty 20 tysięcy napisałeś co te znaki jakieś pozłacane czy diamentami wysadzane !!!?

  PS. Ciekawe jak by twoje dzieci takie coś zrobiły czy też byś takie bezmyślne komentarze pisał bo pewnie pisał twierdził byś że są niewinne i skąd oni tu 4 tysiące zł kary wymyślili, ale żeby ktoś miał 20 tysięcy zł zapłacić to jak najbardziej życzysz !!! Przed napisaniem następnych komentarzy lepiej przeczytaj dwa razy to co napiszesz !!!!!

 • Lubię znaki drogowe (vkDH3), 2019-08-17 11:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Oj, jaki on biedny, pokrzywdzony. Nudziło mu się trochę, więc sobie chłopak powyginał. W ogóle przeprośmy go za całe zamieszanie i pozwólmy nadal niszczyć nasze wspólne dobra. A już na pewno nie powinien być pociągnięty do odpowiedzialności, bo po co? To przecież tylko kawałek metalu, a skąd chłopak ma wziąć tyle pieniędzy? Rodzice płacą raczej niższe kieszonkowe, a jak sam zainteresowany na Facebooku twierdzi, wykształcenie zakończył na gimnazjum, pracy żadnej nie ma, więc skąd ma nabrać?
  Szacunku ludzie nie macie do niego za grosz!
  Myślę, że współczuć mu trzeba, a może nawet wspomóc.

  ;-)

 • anonim (vk1Py), 2019-08-17 15:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jednym słowem, wykształcony. Specjalista od znaków.

 • 1
 • 2