Konflikt burmistrz – Rada Miejska nasila się. Tym razem poszło o budżet

Dyskusja dla wiadomości: Konflikt burmistrz – Rada Miejska nasila się. Tym razem poszło o budżet.


 • ja (ALx1Cj), 2020-01-14 19:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie że radni nie chcą! Tylko burmistrz wpisał do dziennika inwestycji budowę chodnika w Zebrzydowej nie mając na to dotacji, ponieważ dotacja 50/50 została odrzucona i nie została wpisana do inwestycji na 2020r. Mimo to burmistrz ja wpisał wiedząc że nie ma pokrycia. Droga wojewódzka, więc to w ich kwestie jest pokrycie chociaż minimum połowy kwoty na realizację budowy chodnika. Gdyby droga była gminna to co innego. Czy gmina jest tak bogatą by robić drogi i chodniki dla województwa za darmo?

 • ziom (AN0YP5), 2020-01-14 20:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A co gminy nie stać to jest taki trik burmistrza żeby wioski się nienawidziły

 • zdecydowany (ANUfmI), 2020-01-15 10:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Patrząc na działanie całej Rady to tak jak dzieje się klubie Pis. w centrum rządu.
  Nie ma zgody i u Was tez nie ma zgody.
  Dziwne działanie przewodniczącego Rady. Jątrzyć, kłócić i bardzo podważać autorytet Burmistrza.Myśli że coś udowodni swoja arogancka postawą.Niekompetencją i brakiem pewnych zachowań.
  Niestety Burmistrz już przez te poprzednie lata udowodnił, ze prawidłowo prowadził budżet Gminy i Miasta .A obecna Rada jest nastawiona cały czas przeciwko Burmistrzowi. Nic dobrego ta Rada po sobie nie pozostawi tylko "wielki plac boju"..Ciągle szczuje i doszukuje się przestępstw ze strony Burmistrza.Wstyd dla Naszej Ray Miasta obecnej kadencji

 • Smell (e3afQ9), 2020-01-15 19:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co by nie było jednak większość docenia zmiany jakie dokonały się w naszej gminie. Dziękuję Panu burmistrzowi a Pan Socha ze świtą niech się buja tirami po Europie :P:P:P

 • Józek (AN0gEp), 2020-01-15 20:51 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Zielony bakłażan (A81ufm) napisał(a):

  Kogoś boli to miejsce gdzie plecy konczą swoją szlachetną nazwe. Kazdy widzi ze burmistrz robi swietną robote dla ludzi, kasą obraca tak że wszystkie drogi w nowogrodzcu są zrobione i nie mają zadnej dziury, praktycznie żadnych dziur do tego ani jednego skrzyzowania ze swiatlami czy progu zwalniajacego zwalniajaxe ruch dzieki czemu mozna sprawnie wszedzie dojechac, parking przy szkole na przeciw cmentarza robi robote, miasto jest czyste i naprawde dobrze sie rozwija i tylko ze swiecą takiego burmistrza szukac. Myslicie ze tak łatwo i lekko zarzadzac takim budrzetem i tyloma ludzmi?

  Zgodziłbym się z Tobą gdyby nie małe ale....
  Jeżeli zostaną zrobione drogi we wszystkich miejscowościach w Naszej gminie, załatają dziury, zrobią chodniki oraz oświetlenie, doprowadzą wszędzie kanalizację itp, itd to będę pierwszy który burmistrza pochwali.
  Na tą chwilę tylko skłóca mieszkańców Naszej gminy.

 • 1
 • 2