Nowy sprzęt do USG trafi do bolesławieckiego szpitala. Jego wartość to ok. 500 tys. zł

Dyskusja dla wiadomości: Nowy sprzęt do USG trafi do bolesławieckiego szpitala. Jego wartość to ok. 500 tys. zł.


 • ZK Polska (ALxa19), 2020-01-03 14:21 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Sprzęt już dawno nie ma kluczowego znaczenia bo sprzętu i pieniędzy (dotacji i kredytów) nie brakuje, tylko obsługę tego sprzętu trudno znaleźć.
  Każdy nowy sprzęt generuje człowieka potrzebnego do jego obsługi a tacy co się znają chcą zarabiać uczciwie, dlatego pamiętaj młody junaku od Jurka ,że przez kilkanaście lat sytuacja się odwróciła, od braku sprzętu i masy ludzi w szpitalu do masy sprzętu i braku kadry. Czy u nas czy za lasem będzie to stało, nie ma to znaczenia bo kolejki nie są dlatego że sprzęt nie wyrabia tylko że nie ma komu tego obsługiwać.
  No chyba że pani Madzia czy pan Janek z oddziału może machnąć kilka zdjęć, tą Zorką pięć, ale tu nie chodzi o to żeby zdjęć nacykać tylko też o diagnozę.
  Dochodzimy do momentu gdzie nowy sprzęt zaczyna generować zadłużenie w postaci znalezienia kasy na nowy etat specjalistyczny.
  Przecież nawet gdy taki specjalista tam jest (do tej pory bez sprzętu (?)) to przecież nie będzie trzaskał badań po godzinach za free.

 • anonim (hjJKE), 2020-01-03 18:23 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zk Polska ile w Tobie jadu i nienawiści do wszystkich i do wszystkiego co Ciebie otacza. Jak czytam Twoje wypociny to dziwi mnie, że tacy ludzie mieszkają w naszym pięknym mieście. Powodzenia w Nowym Roku i trochę innego myślenia.

 • ZK Polska (ALxa19), 2020-01-03 18:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja wiem że to wiadomość dla wzrokowców co mają się zachwycić nowym sprzętem ale sam sprzęt jest bezużyteczny bez obsługi i pieniędzy przeznaczonych na obsługę.
  Są pod dyskoteką takie laski które zauważą BMW z daleka i już mają mokre majtki ale są tam też takie dla których nie liczy się tylko lśniące BMW ale też jego obsługa.
  Dlatego jedne lądują w BMW na drzewie a inne nawet dojeżdżają do ołtarza.
  Są nawet takie dla których BMW się zbytnio nie liczy i nawet ten ołtarz, bo najważniejsze jest co będzie po tym ołtarzu i po BMW ,jak już zgnije po 5 latach :)

 • 1234567890 (AN0eCO), 2020-01-03 20:03 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Anonim to chyba zagorzały pisowiec.Martwi się, że nie będzie mógł robić badań na nowym sprzęcie bo od Owsiaka. A wiemy, że ideologia pisowska zabrania korzystania z takiego sprzętu medycznego. A jak tak dalej pójdzie z reformą zdrowia w Polsce to leczyć nas będą znachorzy!

 • Adam (ekhOEe), 2020-01-03 20:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co na to przeciwnicy WOŚP i Owsiaka???
  PiSiory ciągle go krytykują a on robi wielką robotę dla ludzi! Trzeba być głupim, żeby przeszkadzać ludziom w to zaangażowanym. Ja wspieram co roku i będę to robił!

 • powiatowi geniusze (ePmzXc), 2020-01-03 21:28 Cytuj Zgłoś nadużycie

  tylko lekarzy ktorzy umieliby sie użyć tego sprzetu brakuje , jz nie mowie zeby potrafili postawic diagnoze po uzyciu tego sprzetu to zdolnosci analityczne w boleslawcu to wyzsza matematyka no chybaże na uzytek prywatny :_-) i za kase. hmm pzpr prywatyzacja

 • anonim (hjc8W), 2020-01-03 21:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czas oczekiwania na NFZ....jest bezpłatny

 • Do ZK polska (hjJDq), 2020-02-08 19:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czy Kolega zk polska słucha czasem zespołu Hurt? :D