Gdzie znaleźć najkorzystniejsze kursy walut?

Dyskusja dla wiadomości: Gdzie znaleźć najkorzystniejsze kursy walut?.


 • Arek (ePtsHh), 2017-10-09 15:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja wolę korzystać z tradycyjnych kantorów, w okolicy Bolesławca jest ich sporo, mój ulubiony to ten na Orlenie w Lipianach, zaledwie 15 min od Bolesławca.

 • miskol (ePntb1), 2018-02-16 12:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wiadomo że przez internet. W Waluteo mam spread poniżej jednego grosza, cała operacja to dwa darmowe przelewy. Cena zawsze najniższa. Na mieście jest zdecydowanie drożej no i trzeba chodzić z tą gotówką. Poza tym - nie raz tak miałem, że szedłem do kantoru, kiedy były dobre kursy, a oni nie mieli waluty. Masakra.

 • ZK Polska (ALxcFa), 2018-02-16 12:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Najlepsze kursy we Wrocławiu w stacjonarnych. Wszystko internetowe z przelewami na konto naraża na zainteresowanie skarbówki.

 • anabelus47 (hjNQF), 2018-04-17 23:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przyjazny i prosty w obsłudze jest internetowy Amronet. Obsługa klienta bardzo życzliwa, można negocjować kurs przy większych przewalutowaniach, a jako że mają wielu biznesowych klientów idą na rękę:) Można też bez problemu zadzwonić w każdej sprawie czy napisać mail, zawsze doradzą, poinformują czy nawet skorygują błąd- mnie się np. przytrafiło nieprawidłowy tytuł przelewu wpisać jak zasilałem portfel i wszystko zostało wyjaśnione w ciągu jednej rozmowy.

 • Bartożbig (vZlzI), 2018-06-29 00:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Na pewno bym brał pod uwagę jedynie e-kantory, sam chętnie korzystam z pluskantor.pl . Kurs zakupu waluty niewiele się od średniego rynkowego różni, symbolicznie wręcz, a najwyższy spread jaki tu spotkałem to 20 gr. Prowizji się nie płaci.

Reklama