Marsz radykalnych katolików był mało popularny

Dyskusja dla wiadomości: Marsz radykalnych katolików był mało popularny.


 • Anonim (hj5Nm), 2016-06-30 19:35 Cytuj Zgłoś nadużycie
  m.g. napisał(a):

  W marszu uczestniczyło dwóch księży. Jednego słychać na filmiku - korzystał z mikrofonu. Nagranie jest z ulicy Prusa, czyli samego początku marszu. Po drodze dołączyło jeszcze parę osób. Nie było nas wiele, to prawda, ale dopóki w takich wydarzeniach będzie brała udział chociaż garstka osób, dopóty jest nadzieja za zmiany. Jeśli nie będziemy bronić życia, jeśli nie będziemy bronić tych najsłabszych, którzy sami obronić się nie mogą, będziemy jak pan Nils Muiznieks - aktualny komisarz praw człowieka Rady Europy, który wprost stwierdził, że "prawo do życia dotyczy tylko osób urodzonych".

  Dlatego też dziękuję wszystkim, którzy w to niedzielne popołudnie przyszli czy to z rodzinami, czy też sami, by powiedzieć głośne "TAK!" dla życia.

  Z chęcią wezmę udział w następnym marszu, szkoda, że o tym nie wiedziałem :( Dajcie następnym razem, wcześniej znać na forach Bolesławieckich.
  Pozdrawiam, szacunek ....

 • Anonim (e3aGcV), 2016-06-30 20:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

  To nie był marsz. To był lans. W dodatku nieudany i nieskuteczny. Redakcja Istotnych. pl pokazała tylko prawdziwe oblicze tego lansu.

 • Anonim (vZIsI), 2016-07-07 22:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Na marszu nie było dużo księży i dużo ludzi, bo w tym samym czasie w parafii MBNP odbywała się suma odpustowa, a w zeszłych latach było dużo osób z tej właśnie parafii. Po prostu konflikt terminów, a dla katolika Eucharystia jest ważniejsza od takiego marszu

 • Anonim (AN0bTh), 2016-07-08 17:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dajcie znać wcześniej na stronie. Następnym razem pójdę z rodziną!

 • Anonim (ANyoJA), 2016-07-09 17:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przez cały rok nie będzie teraz żadnych marszy. Cieszmy się zatem pięknem tego świata. Radujmy się różnorodnością jego mieszkańców. Rozmawiajmy ze sobą i twórzmy budującą teraźniejszość. A zobaczycie, że żadne marsze nie są nam potrzebne.

 • anonim (vkDgc), 2021-05-14 19:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Hyhy, ciekawe, ile osób tu ściągnę, wyborców PiSu :D

 • anonim (hjwkM), 2021-05-14 20:07 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (vkDgc) napisał(a):

  Hyhy, ciekawe, ile osób tu ściągnę, wyborców PiSu :D

  Ja z PO :) dobry z Ciebie debil.

 • anonim, 2021-05-14 20:33 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (hjwkM) napisał(a):

  Ja z PO :) dobry z Ciebie debil.

  Ty PO_pis_dzielec - to czuć.