Zdezubekizują ulicę Kubika?

Dyskusja dla wiadomości: Zdezubekizują ulicę Kubika?.


 • Taaaaaaaaaaa! Dezubekizacja! Ja siem(ę) obawiam że w przypływie szału "dezubekizacji" może dojść do absurdów w postaci zmian nazw ulic... Oby tylko nie dokonano: zmiany nazwy obrońców Monte Casino I Zwycięzców Westerplatte. Słyszałem że są propozycja zmiany ulicy Komun Paryskiej .... na Komunii Świętej. Ze względów oszczędnościowych, ulicę ZMP przerobiono .. na Zwiastowania Marii Panny.

 • rodak (e3aZOt), 2016-12-23 22:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A może tak sprawdzić Bolesława Chrobrego?

 • anonim (A7w4ky), 2016-12-23 22:58 Cytuj Zgłoś nadużycie
  rodak (e3aZOt) napisał(a):

  A może tak sprawdzić Bolesława Chrobrego?

  Mickievicius też podejrzany typ. Co on tam na wschodzie robił? Pewnie planował zostać komunistą.

 • yaco997 (eltCFO), 2016-12-24 00:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ulicę zostawić w spokoju, a plac gdzie są tablice i będą pewnie jeszcze inne wisieć w przyszłości na murze nazwać placem Pamięci Absolutnej-no ewentualnie plac Jarosława K-ale to ryzykowne po latach może ktoś dochodzić i znowu będzie trzeba zmieniac=lepiej plac Pamięci Absolutnej i pomnik Arnolda można postawić. Plac jest na skrzyżowaniu ulic Kubika i Małej. A i ważne, żeby ulica przy placu była jedno kierunkowa, albo zrobić tam rondo z pralnią na środku. Najlepiej ogrodzić plac płotem. Bo ktoś po pijaku może ją zepsuć. O niech żołnierze pełnią tam wartę, coś na styl angielski. Odrazu przyfilują pieski sikające na trawę.

 • Jerzy (vZin1), 2020-04-05 11:21 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bober honorowy obywatel podpisał się pod pismem. A co mówiono o Bobrze, że karciarz i człowiek, który nie przestrzegał wszystkich kanonów naszej religii. Więc drodzy pisarze, zanim obrzucice błotem Kubika sprawdźcie co o innych ma IPN oraz o Was samych.

 • anonim (ANUZd2), 2020-04-05 12:19 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Może zamiast ul. Myckiewicza, zrobić ul. Czapkiewicza?