Charytatywny Bieg Dzieci – Dzieciom w Miejskim Przedszkolu Publicznym nr 4

Dyskusja dla wiadomości: Charytatywny Bieg Dzieci – Dzieciom w Miejskim Przedszkolu Publicznym nr 4.


 • Anonim (A7wzKs), 2016-03-18 16:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bardzo fajna incjatywa,ale mam pytanie czy wielka dyrektorka ma odrobinę rozumu żeby w takim czasie ( zobaczmy jaka jest pogoda, można taki bieg zrobić tydzień lub dwa tygodnie później ) organizowac bieg, przecież to są nasze dzieci!!!!!! Nie dziwie się że dużo rodziców za objęcia funkcji przez tą osobę przeniosła swoje pociechy do innych placówek.

 • Anonim (euuc4T), 2016-03-19 06:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jakoś miejsc wolnych w tym przedszkolu nie ma! a nawet jest przepełnienie! A Pani Dyrektor sprawdza się w tej roli rewelacyjnie. Znam ją nie tylko z przedszkola i wiem co mówię. A ci rodzice co zabrali dzieci pewnie teraz żałują bo przedszkole nr 4 rozwija się w mega tempie, wykwalifikowana kadra, dużo różnorodnych zajęć dla dzieci, Bieg Przedszkolaka (który odbywa się w październiku), do tego rewelacyjna lokalizacja - wszędzie blisko, i MDK za rogiem :) A co do Biegu Dzieci Dzieciom ciekawe czy inne przedszkole ma taką inicjatywę? Ja na bank przyjdę i będę się świetnie bawić - bo to jest zapewnione!

 • Anonim (eGePIf), 2016-03-19 10:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ahahaha ty gosciu anonimowy z pierwszego komentarza, moze bys sie przedstawil? I mam szczera nadzieje ze to dziecko z ktorego robisz takiego niedorozwitka, co nie moze wyjsc na dwor jak deszyk pada, nie odziedziczy rozumu po tobie! A jak cos nie pasuje to zawsze mozesz go wysiadywac w domu. Droga wolna.

  Swoja droga to kocham internetowych kozaków. W necie mocni, w realu cieple kluchy.

  Pozdrawiam
  D. Mienculewicz

 • Anonim (eGePso), 2016-03-19 10:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie ma złej pogody do biegania, są tylko słabe charaktery i źle ubrani ludzie!!

 • Anonim (vrYTK), 2016-03-19 11:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wazna jest inicjatywa i cel a nie pogoda. Kiedys dzieciaki biegaly po dworze cale dnie niewazne czy lezal snieg padal deszcz czy swiecilo slonce. Niema nieodpowiedniej pogody sa tylko zle ubrane dzieci. Poza tym nie przesadzajmy nie zyjemy na lodowcu. Wazne zeby dzieci nauczyly sie pomocy innym pogoda nie jest tu najwazniejsza.

 • Anonim (AvUfwU), 2016-03-19 12:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ciekawi mnie mocno skąd informacje o przepisywaniu dzieci do innych placówek, ostatnio sam szukałem odpowiedniego miejsca dla mojej pociechy i wszyscy moi znajomi polecali właśnie to przedszkole. Niestety brakuje tam już wolnych miejsc, a to jednoznacznie wskazuje, że nie jest tak źle jak Pan opisuje.
  Co do samej inicjatywy i pogody jaka zapewne będzie towarzyszyć temu wydarzeniu to nie widziałem żeby synoptycy przewidywali -10 stopni i huraganowe wiatry.
  Jeżeli uważa Pan, iż nie warto uczyć dzieci poświęceń na rzecz innych, to naprawdę mocno współczuję.

 • Anonim (euuc4T), 2016-03-19 19:21 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brakuje miejsc bo przedszkole na ul. SĄDOWEJ to najlepsze przedszkole w mieście. Tak samo jak jego kadra i dyrekcja! Nie ma lepszej Pani Dyrektor niż Pani Jola! A co do biegu.... To chyba huraganu na 22.03. nikt nie zamawiał ;-)

 • Anonim (A81GsC), 2016-03-22 17:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bieg się odbył! Dzieci zadowolone! I akurat jak biegły to nie padało!

 • Anonim (ANuECR), 2016-03-22 18:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

  No i po biegu,nasz maluch zadowolony i my również .Przecież dziecko musi trochę ruchu mieć,pobiegać na świeżym powietrzu nie tylko w czerwcu czy lipcu,pogoda teraz zimą i wiosną łagodniejsza ,hartujmy te nasze pociechy,bo na co dzień to jeżdżą z nami autami i jak przejdzie się parę kroków to zaraz zmęczone i katar.Pochwalam tę inicjatywę ,póki młody będzie w tym przedszkolu, będziemy biegać i życzę zdrówka tym dla których biegano i tym którzy biegali . Bądzmy bardziej życzliwsi dla siebie ,pozdrawiam . Mama " malucha" :)