Wbiegła a nie prawdopodobnie i jeszcze telefonem się bawiła.
Samochód potrącił 16-latkę
Dyskusja dla wiadomości: Samochód potrącił 16-latkę.
-
-
A wiecie kto to był?
-
Gównażeria :D.
-
Ale tak czy siak mogliby założyć progi na ul. Dolne Młyny, niektórzy jeżdżą tam zdecydowanie za szybko, a dużo dzieci i młodzieży tam się kręci, bo jest tu przecież podstawówka, gimnazjum i liceum. :(.
-
No właśnie garby by się tam przydały bo i kierowca nie jechał za wolno ani poszkodowana nie była zbyt ostrożna.
-
Garby to jedno a rozsadek drugie.
-
Garbów nie dadzą bo Polklinkier przejeżdżając parę razy po nich je po prostu zniszczy. A kierowca Mercedesa jechał zdecydowanie za szybko i nawet nie hamował, nie było żadnych śladów ani nawet odgłosu hamowania. A dziewczyna była w połowie drogi gdy ją Mercedes potrącił!
-
Gdyby jechał za szybko i nie hamował to by z dziewczyny nic nie zostało. Tak wnioskuję, bo nie widziałem wypadku i nie wiem jak było.
-
Ja widziałem wypadek i kierowca jechał troszkę szybko ale hamował, więc nikt nie powie że nie było śladów, chodź może nie było ale sam widziałem jak hamował, bo to przykuło moją uwagę.
-
Przykuło twoją uwage i nie krzyknąleś jej żeby sie zatrzymala? A garby naprawdę by sie przydały. Nie koniecznie te plastikowe ale można inne zrobić :/ a ona bawiąc sie telefonem i biegnąc przez ulicę pokazała że ma zero a nie mózg :/.
-
Szkoda dziewczyny, no ale teraz o mądrą młodzież a zwłaszcza dziewczyny to bardzo trudno. Uważają że są mądrzejsi od wszystkich i z nikim i z niczym się nie liczą, a jak ktoś nie myśli to takie właśnie rzeczy się dzieją, bo ważniejsza jest komórka (pewnie pisała sms-a do chłopaka) i szybko do domu na nk biegła, a kierowca no cóż. Nikt teraz wolno nie jeździ, no może prawie nikt, bo kto by się spodziewał że nikt przechodząc na drugą stronę nie popatrzy czy może coś jedzie, mnie uczono że jak się przechodzi na drugą stronę ulicy trzeba sie rozejrzeć w dwie strony czy samochód jakiś nie nadjeżdża :) Życzę tej dziewczynie jak najlepiej oraz kierowcy mercedesa :).
-
Kto tego niewidział niech niepiepszy głupot kierowca hamował a dziewczyna była zbyt zajęta swoim telefonem i wtargnęła na jezdnie. A piesi chodzą gdzie chcą i jak chcą.
-
;/. Znam tą dziewczyne i jest mi bardzo szkoda ;/.
-
Zamknijcie sie bo niewiecie jak było! Ona był w połowie drogi na pasach! A telefon miał w rękach bo słuchał muzyki! Dobrze że jej sie nic niestało! To niech ludzie j zaczną lepiej jeździć! I niegadajcie tu na młodziesz! Pierw niech każdy patrzy na siebie a później ocenia innych!
-
Tez ją znalem.