Powiat przekaże Miastu budynek przy Zwycięstwa. Po burzliwej dyskusji na sesji

Dyskusja dla wiadomości: Powiat przekaże Miastu budynek przy Zwycięstwa. Po burzliwej dyskusji na sesji.


 • grażyna, 2017-05-11 11:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Cytuję: "Głos zabrał wicestarosta Tomasz Gabrysiak, który odniósł się do medialnych sugestii, jakoby Miasto „zarobiło” na zamianie budynków."

  To nie były żadne medialne sugestie, tylko radny Małkowski uprawia bezpłatną kampanię reklamową na łamach bolca i tam pisze, co chce i uprawia swoją polityczną matematykę.
  Dodał milion, odjął od niego dwa i mu wyszła, jak rządowi PiS, na plus bańka :)

 • x (ANyCTv), 2017-05-11 12:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gawron....Ty się lepiej już nie wypowiadaj....
  Dajesz ciałą na każdej lini., Porażka.

 • Wyborca (ANyCGM), 2017-05-11 12:16 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co do artykułu, nie wiem skąd Pan Russ ma taką opinię o możliwych działaniach Pana Kwaśniewskiego, przecież Go nie ma na sesjach? Kasę bierze za darmo, dodam publiczną kasę, tylko kontrola wydatkowania publicznych pieniędzy by się przydała, Russ ma "chody" u Wojewody, nie wiem na co czeka?

 • anonim (AjWdjC), 2017-05-11 13:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

  No to zaraz miasto wyczaruje z tej działki od powiatu kilka razy większą wartość, bo zmienią plan zagospodarowania. ktoś myśli w tym powiecie? No tak myśli... wicestarosta z ratusza :)

 • alf (eltC24), 2017-05-11 13:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

  "Pół roku poczekać i sprzedać budynek Zwycięstwa" . Komu ? Za ile? Gdzie wtedy wybudować szkołę jak miasto zagospodaruje w tym czasie budynek starej 5-tki? Budowa przeciągnie się wtedy co najmniej o 2 lata. Dyrdymały i populizm. Cieszę się , że po latach konfliktów miasto dogadało się z powiatem. Jest szansa,że dzieci będą uczyły się w godnych warunkach już za rok. To mało chwalebne aby kapitał polityczny zbijać na karku tych biednych dzieci i ich rodziców.

 • anonim (A81Gj3), 2017-05-11 14:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kapitał polityczny to zbijają rządzący powiatem, bo obiecali nową szkołę. To się nazywa populizm. Niech powiat urządza te szkołę specjalną na Bankowej ale niech miasto pozwoli powiatowi sprzedać działkę na Zwycięstwa bo jej wartość po zmianie planu zagospodarowania znacznie wzrośnie.

 • Może ktoś wytłumaczyć, po co Małkowski bije pianę po czym głosuje za uchwałą?!

 • weber (ANyCTv), 2017-05-11 19:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pan Małkowski to wybitny pieniacz. Powiat interesu nie zrobił na tej zamianie. To oczywiste że Miasto za chwilę będzie zmieniać plan zagospodarwania przestrzennego dla tej działki, bo to znacznie podniesie wartość tej nieruchomości. Polityka...