Po naszej publikacji podpisano prawie 1000 petycji wspierających Dominika

Dyskusja dla wiadomości: Po naszej publikacji podpisano prawie 1000 petycji wspierających Dominika.


  • olo (evRifY), 2017-11-09 12:49 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Brawo Mecenas Kasprzyk. Trzymam kciuki!

  • anonim (Are5ol), 2017-11-09 13:06 Cytuj Zgłoś nadużycie

    przykre ale prawdziwe.....jest wina, jest kara...

  • anonim (eltCFR), 2017-11-09 13:53 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Temu Chłopakowi trzeba pomóc, postąpił źle ale nie róbmy z niego potwora bo sytuacja, miejsce i czas były dla niego tragiczne. Jak widzimy problem to uciekamy a nie staramy się pomóc i to jest przykre. Zawiodły instytucję ale też ludzie którzy wiedzieli co tam się dzieje. Ludzie są najlepszymi ekspertami po szkodzie ale w trakcie problemów to uciekają od nich.

  • ania (qf8Eq), 2017-11-09 14:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Petycja podpisana.Mam nadzieję,że to pomoże.Nikt normalny nie wytrzyma takiej gehenny ,wreszcie nerwy puściły...Winna tu jest matka,że zgotowała własnemu dziecku takie warunki do życia...Gdzie miłość, poczucie bezpieczeństwa ,szacunek??? Postawmy się w miejscu chłopaka ! Współczuje z całego serca i jestem z Tobą !

  • Mi (vZIro), 2017-11-09 14:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ciekawe ile kosztuje taka obrona. Same doktory. Brawo dla ludzi za wsparcie. Moje wsparcie duchowe dla chłopca. I like pomysł dla fundacji.

  • anonim (e5BI1f), 2017-11-09 14:12 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Mi (vZIro) napisał(a):

    Ciekawe ile kosztuje taka obrona. Same doktory. Brawo dla ludzi za wsparcie. Moje wsparcie duchowe dla chłopca. I like pomysł dla fundacji.

    Kolega mi mówił że leko 50 dych.

  • Ziutek (hjNw4), 2017-11-09 14:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ja nie pomogę, bo jestem mendą od redaktorka z b..n

  • Reklama

  • anonim (A81G7Y), 2017-11-09 15:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Uniewinnic? Moze raczej nie bo ludzie beda sie zabijac i beda myslec ze sa bezkarni moze poprostu zmiejszyc wyrok.

  • j (AE7uE1), 2017-11-09 20:29 Cytuj Zgłoś nadużycie

    dzisiaj byla uwaga w tvn,w Świdnicy dziewczynę uniewinili za zabicie,może jest cień tej sprawy,ze chłopaka nie spisza na straty.

  • anonim (AL0jQ4), 2017-11-09 21:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

    jestem jak NAJBARDZIEJ ZA!!!Dominik powinien być wolny...!sama doświadczyłam we Wrześniu podobnych wydarzeń(matka wbiła mi nóż w klatkę,uratował mnie chyba refleks)i co hmm... dużo pisać policja zabrała wszystkie noże z domu(chociaż nie było tego noża n wśród nich)a co śmieszne wracam z SOR szuflady otwarte hm.. niby wszystko wzięli rano wstaje a tzw tasaki do mięsa leżą jak byk!po tyg. pojawia się dzielnicowy i święcie był przekonany ,że to ja jestem sprawcą..LOL..po nIm panie z MOPS ..też zdziwione..no ja się nie zdziwię ,że wyjdzie na to ,że sama sobie wbiłam ten nóż tylko między mną a Dominikiem jest dużo lat różnicy on ma całe życie przed sobą ,życie go doświadczyło ,ja jakoś to przeżyłam(podobna sytuacja)tylko mam jedno pytanie????po cholerę są te urzędy co niby mają pomagać??!!nie grunt 500 plus i te nury co stoją pod kasą MOP-su i biorą kasę(bo alkoholicy)choroba...

  • Mathiu (qfwRf), 2017-11-09 23:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Dominik mam nadzieje że uda się abyś zaczął życie od nowa w ciszy i spokoju. Dominik przeżył cichy mobing uniknąć trzeba następnych takich ... Tylko oni wiedzą co się dzieje za zamkniętymi drzwiami!!!! Temu Warto Dac Młodemu Chłopakowi SZANSĘ ŻYCIE PRZED NIM!!!

  • yaco997 (A81IeU), 2017-11-10 11:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Z tego co się orientuję, to w naszym kraju Pan Prezydent Duda ma prawo ułaskawienia. Może warto sprawę skierować do kancelarii Prezydenta. Czy to zły pomysł? Jak myślicie?

  • anonim (qfFaK), 2017-11-10 18:49 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Bardzo dobry pomysł,

  • Ale (A5EZGm), 2017-11-10 21:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ale petycja przecież jest kierowana do kancelarii prezydenta. Zobacz sam.

  • ktos (ekhtgZ), 2017-11-10 22:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

    to jest prawda ze nikt jemu nie pomogl ale jego matce opieka to pieniazki dawala a prawda jest taka ze tam od zawsze tak było,kilka lat temu osobiście zglosilam to na policje i poprosiłam by poinformowali kuratora który już był w tej rodzinie i co?i nic,nikt mu nie pomogl

  • 1
  • 2

Reklama