Pokaz wywracania i stawiania łódek na Krępnicy

Dyskusja dla wiadomości: Wywracali i stawiali łódki na Krępnicy.


 • anonim (Are5ol), 2017-08-08 13:23 Cytuj Zgłoś nadużycie

  gratulacje dla uczestnikow! sam z checia bym wzial udzial, ale za stary jestem:) i teraz zazdraszczam...:)

 • anonim (qfFx9), 2017-08-08 19:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nic z tego nie rozumiem. Kilka dni temu utopił się tam chłopak, jest zakaz kąpieli, grożą mandatami, a teraz organizują popisy dla dzieci kolonijnych. O co tu kurna chodzi.

 • Jurek (A81GHD), 2017-08-08 20:17 Cytuj Zgłoś nadużycie

  To jest teren BKŻ. Jest tam zakaz wstepu. Na krepnicy zawsze byl zakaz kapieli. A tym że ta akcja tam będzie, jako rodzic wiedzialem juz z 3 tyg temu. A że mlody chłopak ostatnio się tam utopił to tym bardziej takie akcje są potrzebne i to właśnie w takich miejscach!! A co mieli ta akcje zrobic na np. lesnym potoku albo termach?! Rozsądku człowieku...

 • anonim (ANUZYA), 2017-08-09 04:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jakie to łódki będą? Takie prawdziwe, czy zdalnie sterowane modele?

 • anonim (ArCOov), 2017-08-09 09:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jako rodzic, bardzo dziękuję strażakom za poświęcony czas.
  Właśnie na takich miejscach powinno robić się szkolenia !!

 • anonim (qfFx9), 2017-08-09 16:42 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Sami nie wiecie czego chcecie. Puki nic się nie stanie to jest ok.mimo zakazu. Ciekawe czy pozwolisz drogi rodzicu swojemu dziecku na kąpiel na Krepnicy bo przecież szkolenie przeszedł. Czyż nie tak? Nie zapomnij dać mu kamizelki ratunkowej.

 • ☺ (A81GSn), 2017-08-09 21:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

  ale o co wam drogie ludki chodzi?? pokaz byl dla dzieciakow z półkolonii żeglarskich, ktore jak sama nazwa wskazuje - poznaja podstawy żeglarstwa - wiec jak najbardziej pokaz był na miejscu, chyba lepiej zobrazowac im taka sytuację pokazujac jak sie zachowac niż liczyc na to, że cokolwiek zapamietają z samego "gadania" - różnicę widze po swoim synu - moge gadac pół dnia a i tak mało co zapamięta bo po chwili nuż myśli o czyms innym, a jak zobaczy cos co go zainteresuje to pamieta o wiele wiecej i dluzej. nikt nie powiedział, że po samym pokazie maja dzieciaki drogę wolną do pływania w Krępnicy, jednak dla czesci z nich jest to początek przygody z żeglarstwem wiec dobrze by było, żeby uczyły sie prawidłowych zachowań w różnych sytuacjach. z reszta co ma kąpiel do nauki żeglarstwa i sytuacji z nim związanych?

 • anonim (qfFx9), 2017-08-10 17:21 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Drogi ludku. Chodzi o samą Krepnice.

 • anonim (A81GSn), 2017-08-10 20:00 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (qfFx9) napisał(a):

  Drogi ludku. Chodzi o samą Krepnice.

  hmm jacht klub dziala na Krepnicy, tam maja swoja przystan, kontenery z lodkami, nie ma zakazu żeglowania tylko pływania, skoro szkółka żeglarska tam dziala i tam dzieciakami opiekuje sie grupa osób, wg mnie zakaz kapieli tam jest tylko dlatego żeby w razie wypadkow nikt wlasciciela po sadach nie ciagal, zamiast wykorzystac potencjal miejsca- wydzielic plaze, zorganizowac ratownikow, zainwestowac i zrobic chocby pole namiotowe czy kempingowe, stworzyc miejsce gdzie moznaby spedzic czas to ida najmniejsza linia oporu - nawstawiaja tabliczek ze zakaz kapieli i maja z bani. a co do pokazu to ciesze sie, ze mial miejsce bo warto od najmlodszego uswiadamiac dzieci o zagrozeniach i w jaki sposob sobie z nimi radzic czy jak reagowac bo zawsze cos w tej glowoe zostanie. slabo znam podobne miejsca w okolicy ktore nadawalyby sie do tego typu wydazen, a doswiadczenie pewnych sytuacji lepiej uczy od suchej teorii uslyszanej gdzies w parku.