Nie będzie bolesławieckiej Gliniady. Przez kogo?

Dyskusja dla wiadomości: Nie będzie bolesławieckiej Gliniady. Przez kogo?.


 • Anonim (ANuer7), 2015-05-01 17:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

  No cóż nasz urząd miasta (czyt. Prezydent ) nie potrafi dogadać się z kimś kto mu nie klaszcze patrz Blues nad Bobrem a co dopiero z kimś kto wytyka mu błędy

 • Anonim (qvaMx), 2015-05-01 17:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gliniada to najlepsze wydarzenie Dni Ceramiki, jeśli jej nie będzie to wiadomo kogo będzie wina....

 • Anonim (dRj00z), 2015-05-01 17:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Myslę, że należy zrozumieć Pana Nowaka, bo chce by ranga jego wydarzenia rosła tak jak rośnie ranga wydarzeń kreeowanych przez Pana Prezydenta. Wzrost rangi to wzrost wydatków na które my dajemy Panu Prezydentowi naszymi podatkami a Pan Nowak musi się obejsć zapachem dużych pieniędzy. Ja bym tam tragedji jeszcze nie czyni, poprostu panowie rozpoczęli negocjacje, czasu jeszcze jest sporo.

 • Anonim (AtPxat), 2015-05-01 19:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brak "Gliniady" obniży atrakcyjność "Dni Ceramiki". Jeśli atrakcyjność imprezy będzie maleć prędzej niż później "wykruszą" się sponsorzy ją finansujący. Jesli tak , co nie daj boże, miałoby być "Bolesławieckie dni ceramiki" też odejdą do historii. A wszystko przez pychę, egoizm, arogancję i partykularyzm lokalnych władz.

 • Anonim (As6uYu), 2015-05-01 20:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

  45 tys., jak na jedną paradę to chyba dużo, kluby sportowe dostają mniej na działalność na cały rok.

 • Anonim (e3aWLa), 2015-05-01 20:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A czy Bolesławiec stać na Święto Ceramiki? Może lepiej zrezygnować z tej imprezy i przeznaczyć pieniądze na czynne i aktywne wspieranie lokalnej przedsiębiorczości.

 • Anonim (vrYyx), 2015-05-01 20:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Aktualnie władze miejskie przechodzą na depilację mieszkańców... z kasy.

 • Anonim (AtPx4j), 2015-05-01 21:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Skoro ludzie chcą gliniady mogą sami się zjednoczyć i ją zrobić, nie będzie miasto tracić na rzecz Pana Nowaka 45 tys. Ja osobiście nie lubię tego typu babrania się w glinie więc może parady nie być

 • Anonim (AtPxch), 2015-05-01 21:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

  PO CO DAWAC WIECEJ PIENIADZE NA KLUBY SPORTOWE (nie licze TOPu ) , BLUES NA BOBREM CZY GLINIADE , PRZECIEZ ROMEK NIE MA TAM ELEKTORATU WYBORCZEGO , KASE SIE DAJE TAM GDZIE SA WYBORCY CZYLI NA KOSCIOLY, BKS OD DAWNA NIE MIAL TAK DOBRYCH WYNIKOW, A NIE MA PIENIEDZY DLA PILKARZ, CO ROKU NA GLINIADE PRZYJEZDZALI LUDZIE Z OKOLIC I Z ZAGRANICY TAK JAK I KIEDYS NA BLUES NAD BOBREM....OJ PAN ROMEK STRZAL W KOLANO !!!!!! A CO DO TOPu i TOMCZYKA TO JESTEM CIEKAWY CO ,,T" MA NA ROMANA ZE TAK GO TRZYMA NA TEJ ORE WRACAJAC JAK BUMERANG ....

 • Anonim (e3auLB), 2015-05-01 21:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Może BOK lub Urząd Miasta opublikuje wreszcie jakiego rzędu pieniądze wydawane są na pokaz sztucznych ogni oraz koncerty tak zwanych "gwiazd".
  Wydaje mi się, że wtedy okaże się, że Gliniada wcale tak dużo nie kosztuje, a jest wydarzeniem jedynym w swoim rodzaju, tyle tylko, że nie patronuje jej prezydent.
  Buta i arogancja władz pogrzebie kolejną imprezę znakomicie promującą nasze miasto, a prezydent będzie nagradzał działania, które z promocją mają niewiele wspólnego. Kiedy wreszcie mieszkańcy się opamiętają? Boję się, że wtedy już będzie za późno, zostaniemy daleko w tyle.
  Oj przepraszam, miasto będzie zabiegało o nagrody i pozyskiwało kolejne miasta partnerskie ( 49 Euro dzienna dieta), za nasze pieniądze, a my mamy z tego wielkie nic.

 • Anonim (AsfHmk), 2015-05-01 21:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Rozumiem Pana Nowaka. Gliniada nie pomogła mu w wyborach na prezydenta, ani na parlamentarzystę, ani nie jest tak głośna, by zrobić z niego celebrytę poza malutkim Bolesławcem (bo w naszym miasteczku wielu go za takiego uważa). Po co ma robić Gliniadę? Dla Bolesławca, który tak kocha? Dla bolesławian, których tak wspiera? Dlatego, że jest ponad podziałami i dusza z niego człowiek, społecznik, który ciągle za własne pieniądze promuje miasto?

 • Anonim (AE4lP7), 2015-05-01 21:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ludzie na co ta cala gliniada? Moim zdaniem dobrze ze nie bedzie a ludzie odwiedzajacy nasze swieto przyjezdzaja glownie po ceramike a nie na godzinna parade i to za 45tys! Z dwojga zlego dobrze ze pan Nowak sam zrezygnowal :-)

 • Anonim (AE4Tim), 2015-05-01 22:42 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Takich jarmarkow jak Dni Ceramiki jest duzo na Dolnym Śląsku, ale zaden nie miał takiego kolorytu jaki dawała mu Gliniada.
  To jest wlaśnie "polactwo" - mieliscie swietna impreze, tak różną od wszystkich, i rozpieprza ja ja upór -jednogo pożal sie boże-samorzadowca.

 • Anonim (AFNgJv), 2015-05-01 22:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

  niestety.lubię moje miasto i ceramikę,ale naprawdę 45 tyś,to za co-co glina tle kosztuje Nie od dziś wiadomo,że Nowak gryzie się politycznie z naszym Prezydentem.Prezydent to jest głowa miasta i on stawia warunki.Widac piękniejące miasto i nie dawajmy minusom naszemu prezydentowi,bo Nowak chciał zarobić-sorry,ale to tak wygląda

 • Anonim (vrYre), 2015-05-01 23:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Polewanie mokrą gliną człowieka nie wydaje mi się ani godne człowieka ani wydawania pieniędzy.Jeśli już to powinno się płacić osobom,które zdecydują się upaćkać swoje ciało gliną.