Pięciolatek zginął na przejeździe kolejowym w Gościszowie

Dyskusja dla wiadomości: Pięciolatek zginął na przejeździe kolejowym w Gościszowie.


 • Bc (ANbByA), 2009-01-09 16:53 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zaraz zaczną sie komentarze że kierowcy ciągników i szynobusów jezdza jak szalency. Jesteście gorsi od TVN24 o 21 minut, spoznienie.

 • Romuś (ANbpII), 2009-01-09 16:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

  To jest straszne dla rodziców, ale jak można robi kulig i jechać przez przejazd kolejowy niestrzeżony!

 • Bnj (AtPGJx), 2009-01-09 17:14 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Szkoda taki mały człowieczek.

 • A (AE7ooe), 2009-01-09 17:23 Cytuj Zgłoś nadużycie
 • Xx (ePSuLD), 2009-01-09 17:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

  To sami zastanówcie sie co macie pisać czy to 3 latek czy 5 latek! Straszna tragedia{*}{*}{*}{*}{*} :(.

 • Obserwator (ANbBxn), 2009-01-09 17:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co robił 3 latek na takim kuligu: / totalna głupota.

 • Zablokujcie forum (AE4fhr), 2009-01-09 18:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Spoczywaj w pokoju (*) (*) (*) (*) (*). W imieniu moim a przede wszystki rodziny prosze o zablokowanie tego forum, by nie bylo zbednych komentarzy jak przy kazdej takiej tragedii...

 • Kam250 (ArejF6), 2009-01-09 18:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Takiego kierowce(bezmózga) to powinni powiesic za jaja. Skąd takich tłuków biora? Brak słow. Kondolencje dla rodziny małego. Straszna tragedia.

 • K (AN0oi3), 2009-01-09 18:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Oj co ty od razu ze ten Pan to Bezmózg... Człowieku! Gdzie ty masz głowe! To była tragedia! On nie zrobił tego specjalnie! Przeciesz nie stanoł na przejezdzie i nie stał tam! Tylko chciał przejechać! Czytać nie umiesz? Zastanów sie co chcesz napisać a pózniej dopiero pisz! Współczuje oczywiście Rodzinie :( Biedny chłopiec miał Dopiero 5 Lat :( Szkoda :( [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*[*] [*] [*] [*] [*] [*] ] [*[*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*[*] [*] [*] [*] [*] [*] ] [*] ] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*[*] [*] [*] [*] [*] [*] ] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*[*] [*] [*] [*] [*] [*] ] [*[*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*[*] [*] [*] [*] [*] [*] ] [*] ] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*[*] [*] [*[*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*[*] [*] [*] [*] [*] [*] ] [*[*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*[*] [*] [*] [*] [*] [*] ] [*] ] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*[*] [*] [*] [*] [*] [*] ] [*] ] [*] [*] [*] ] [*].

 • Abc (AE7IT3), 2009-01-09 18:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Z tego co zrozumiałem z materiału wideo, to prowadzącym traktor był dziadek chłopca? Jak dla mnie to wystarczająca kara...

 • Komentator (AN0sZP), 2009-01-09 19:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie ma co się wypowiadać powiesić za jaja kierowce traktora jak nie ma gdzie jeździć to jest normalny pojazd>nie ubezpieczony kierowca nie miał prawa jazdy < No przykro mi ale jak stary dziadek nie ma co robić to niech idzie do kościoła się pomodlić ja bym tak zrobił. Winny na 100%. Nie ładnie.

 • Tomek (Ap83Gm), 2009-01-09 19:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

  No okej ludzie... macie racje. Kierowca traktora nie pomyślał, bezmyślny był, nie odpowiedzialny itd. Ale postawcie się proszę chociaż przez chwile w jego sytuacji. Jest obecnie dużo śniegu, dzieciaki się nudzą, więc chciał swoim wnukom zrobić niespodziankę, przyjemność i chciał, żeby się odprężyli. No fakt... na przejeździe głupio się zachował! Mógł przeczekać, aż ten szynobus przejedzie... ale stało się- nie zrobił tego i przez to zginął jego wnuk. Więc pomyślmy sobie teraz, co w tej chwili musi czuć ten dziadek tych dzieci (kierowca traktora). Myślicie, że rozpacz? Niee... ja myślę, że coś więcej niż rozpacz. Jego zapewne ukochany wnuk stracił życie, był jeszcze taki mały. Pewnie ten dziadek chciałby, żeby w przyszłości stał on się prawdziwym, dorosłym, silnym mężczyzną. Ale nie... on już taki nie zostanie, ponieważ dzień dzisiejszy był niestety jego ostatnim dniem :( a myślę, że ten dziadek jest teraz całkowicie załamany. Tego uczucia nie można sprecyzować. Jednakże jest ono okropne. Jednak niestety jest on sam sobie winny. Współczuję rodzinie i także chciałbym zaapelować, żeby to forum zostało zablokowane ze względu na niektóre głupie komentarze. Kondolencje dla rodziny! Przykro mi z tego powodu! A mam nadzieję, że Ty Maluchu, który dzisiaj zakończyłeś swoje ziemskie życie... ja mam nadzieję, że także dzisiaj rozpocząłeś to inne życie... wieczne, w którym ufam, że jesteś szczęśliwy! Spoczywaj w pokoju :)!

 • Aga (AN0oqA), 2009-01-09 19:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Straszna tragedia, współczuje bardzo rodzinie chłopca, a na miejscu dziadka nie chciałabyn być ani minuty. Dziadek na pewno nie chciał, chciał zrobić dzieciom frajdę, zabawę, ale niestety. Apeluję o TROCHĘ WYOBRAŹNI I UMIEJĘTNOŚĆ PRZEWIDYWANIA co się może zdarzyć. Kondolencje dla rodziny.

 • W (AN0sSA), 2009-01-09 20:03 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do Kam250 jeżeli ktoś tu jest bezmózgiem to tylko ty i ciebie powiesić za jaja. To tragedia dla tego dziadka i rodziców. Dziadzio chciał pociągać dzieci na sankach chciał im sprawić zabawę a skończyło się to tragedią. Ja w dzieciństwie też jeżdziłam w kuligu i to bardzo często organizowaliśmy sobie kuligi koleżanki, koledzy, kuzyni i tak się nazbierało kilkanaście sanek to super frajda. Nikt nie myślał że taka zabawa może się skończyć taką tragedią. SZCZERE WSPÓŁCZUCIA DLA RODZICÓW I DZIADKA. Kam250 za jaja wieszać tych co się celowo znęcają katują dzieci, pedofilii, a nie biednego dziadzia!

 • B (AtPx6t), 2009-01-09 20:03 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tomek Szacunek. W 100% sie z Toba zgadzam. Nikt nie zrobił tego specjalnie.

 • 1
 • 2