Byłem widziałem za jaja powiesic tego kto to zrobił to juz nie pierwsze podpalenie w warcie w tamtym roku tez stóg został podpalony :/.
Stóg słomy spłonął w Warcie Bolesławieckiej
Dyskusja dla wiadomości: Stóg słomy spłonął w Warcie Bolesławieckiej.
-
-
Człowiek zap... la przy słomie jak wół a przyjdzie jakaś k... a i podpali, tylko za jaja powiesić.
-
Ludzie są okrutni! Ktoś z tego żyje a jakiś łoś zrobi takie coś!
-
To zrobiło jakieś bezmózgie yeti!
-
No nie wierze ze w warcie nie widza kto to zrobil naje bcie gnojwoi i tyle bo policja umozy sprawe a takich debili trzeba ku ;p o'wa tempic. Niech sam chruje potem w takim plu na straty niech odrabia pie pszony gowniaz.
-
"Straty oszacowano na 60 tys. zł. ". Tyle siana za kupę siana?
-
IDIOTA na maxa. Niech jemu ktoś coś podpali i zobaczymy jak będzie sie czuł ten debil.
-
Jak komus w polsce zaczyna sie jakos ukladac albo ktos jakos sobie radzi to jep go w lep A najgorsze ze to swoj swego.
-
[...] nie maja co robic to szkodza drugiemu!
-
Ja.
-
Pewnie byl ubezpieczony! Ubezpieczyciel wyplaci teraz sianko i bedzie po sprawie... Takie jest moje domniemanie xd.
-
60 tys. za siano?
-
Słoma w cenie. Wracamy do ekologi to dobrze... Wiecie i nic z tym (nim) nie zrobicie. Szkoda. Pzdr.
-
Nie chodzi tylko o słomę , ale żeby stóg zrobić trzeba zasiać i zasuwać na to..Trochę mózgiem ruszcie . Pracowników opłacić przy zbiorach słomy , paliwo sznurki wynajem snopowiązałek czy co tam .Współczuć tylko.
-
Olo, snopowiązałek już się nie używa - teraz tylko kombajny :-) Od razu widać, że wieś tylko z obrazków znasz i zza szyb samochodowych :-) ).
- 1
- 2