Co robi teraz Kuba „Rocky z Bolesławca” i kto naprawdę mu pomógł?

Dyskusja dla wiadomości: Co robi teraz Kuba „Rocky z Bolesławca” i kto naprawdę mu pomógł?.


 • xx (vk2hK), 2022-11-27 18:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

  uwaga, jeśli mogę to tak:
  Pracownik GOPS ma wiele środowisk pod tzw. opieką jedna Pani co sie chwali zajeła sie jedną zbłąkana duszyczką - to ogromny plus. pytanie brzmi ile takich duszyczek można uratowac poswiecając jednej cały swój prywatny czas? No i powstała instytucja która jest po to aby pomagać, ale sa przepisy budżety decyzje w ramach KPA..
  Jedna Pani pomogła JEDNEMU człowiekowi bravo, Gops pomaga kilkunastu osobą w ramach 8 h wymiaru czasu pracy. Wniosek jest taki po przeczytaniu artykułu, że pomocna osoba zrobiła to co mogła zrobić pracując na rzecz tylko jednej a nie 50 osób, pytanie ile zrobiła by jako etatowy pracownik. Wiec porównanie w artykule raczej złosliwe, pozbawione dziennikarskiej zasady obiektywności przy ocenie, gdzie wywiad z pracownikiem lub odniesienie sie do tego co można zrobić w obrębię przepisu prawa?

 • anonim (AN0guU), 2022-11-28 08:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie mogę zgodzić się z powyższą wypowiedzią .Pracownik socjalny ma narzędzia w ręku w postaci prawa , po to jest aby pomagać.Wielki szacun dla Pani, która pomaga Kubie.

 • Kasia, 2022-11-28 18:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie umniejszając pomocy Pani to co do mopsu...

  Ktoś napisał że są narzędzia...fakt ale pod wszystko musi być decyzja, papierek itp... żeby miał gdzie mieszkać to czy są wolne mieszkania socjalne? Ile takich osób czeka na mieszkanie? To nie jest wszystko takie proste.

  Powodzenia dla chlopaka

 • 1
 • 2

Reklama