Oszuści ciągle czynni! Tym razem podszyli się pod gazowego giganta

Dyskusja dla wiadomości: Oszuści ciągle czynni! Tym razem podszyli się pod gazowego giganta.


 • anonim, 2022-11-29 17:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wymyślają cuda niewidy , to za prąd nie zapłacone to za paczkę teraz wzięli się za gaz . To chyba jedni i ci sami tylko nr. telefonu jest inny choć podobny . Ja często dostaje takie powiastki. Czy tak trudno ich namierzyć ? i zrobić z tym porządek.?

 • anonim (hjJeI), 2022-11-29 19:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jeszcze nikt za 6 zł nie wyłączył gazu ani światła. Za niezapłacone rachunki, dostaje się ponaglenie i dopiero po kilku miesiącach mogą wyłączyć. Ludzie nie dawajcie się oszukiwać. Tylko nie wiem, dlaczego policja takich oszustów nie łapie, przecież nr telefonu można zlokalizować, wystarczy trochę chęci. Karać oszustów i to ostro. Dawniej tego nie było.

 • anonim (hjcdm), 2022-11-30 04:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Oszuści niedługo podszyją się pod Macierewicza i okradną Tuska,który ukradł 400 mld.

 • zxc (AE56vW), 2022-11-30 09:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

  przecież "Co jest wymagane do rejestracji? Rejestrując kartę SIM należy przekazać operatorowi imię, nazwisko i PESEL, a gdy użytkownik nie posiada ostatniego - numer i serię dokumentu tożsamości (dowodu osobistego, paszportu)"

  to miało nas niby chronić a ludzi dymają jak chcą .....

 • oszusci (eTBeG), 2022-11-30 12:16 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A propos oszustow czy wiecie ze ta druga rownie "wiarygodna" gazeta w bolcu zrobiła mi bana za to że napisałam prawde o s30zi Do łha rz z Bolsławca która orzeka dla f1r my i stosuje techniki komunikacji brydza ze stroną dla której pracuje? czy wiecie ze w pl nie mozna powiedziec że NKWD to też zydzi ktorzy morgdowali polaków zbrodniarze wojenni ktorzy pozmieniali sobie nazwiska a raczej je ukradli od swoich ofiar i celowo robią polakom remome oszustow zlodzieji i mordercow zeby narod skryminalizowac
  wiecie ze dostalm bana za to ze napisałam o oszustce na stanowisku zaufania ktora legalizuje przestepstwa ruskow i zydkow nkwd? tak a propos oszustow ? jak to jest że Polaków można kryminalizować. Kto wymordował ludzi w gromadce i rozyncu cale rodziny kto ? polacy? a przeciez niektorzy politycy piszą o zbrodniach polaków na łekach itd to byli polacy czy mieli tylko ukradzione nazwisko polskie?

 • Mieszkaniec miasta (hjJeI), 2022-11-30 13:21 Cytuj Zgłoś nadużycie

  ,, oszuści etBeg,, o czym piszesz, coś chyba masz z głową, udaj się do lekarza, bo będzie coraz gorzej. Kiedyś byli oszuści, ale nie tak jak teraz dzieje się coś okropnego, wszystkich oszustów trzeba tępić i wtedy byłby porządek i spokój.

 • ZK Polska (ALxJoD), 2022-11-30 13:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pod gazowego giganta? Gazprom?

 • anonim (eTBeG), 2022-11-30 15:37 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Mieszkaniec miasta (hjJeI) napisał(a):

  ,, oszuści etBeg,, o czym piszesz, coś chyba masz z głową, udaj się do lekarza, bo będzie coraz gorzej. Kiedyś byli oszuści, ale nie tak jak teraz dzieje się coś okropnego, wszystkich oszustów trzeba tępić i wtedy byłby porządek i spokój.

  To zacznij od sądu w Bolesławcu zacznij od tych którzy legalizują oszustwa

Reklama