74-latka oszukana przez „ortopedę aresztowanego w Somalii”. Straciła 150 tys. zł

Dyskusja dla wiadomości: 74-latka oszukana przez „ortopedę aresztowanego w Somalii”. Straciła 150 tys. zł.


  • anonim (hjJLJ), 2023-02-15 15:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jak widać naiwnych ludzi nie brakuje, co na to rodzina,, znajomi i ona sama nie wiem w co wierzyła, że przyjedzie królewicz i będą żyć długo i szczęśliwie. Wcale nie jest mi tej Pani żal.

  • anonim, 2023-02-15 15:29 Cytuj Zgłoś nadużycie

    wow

  • anonim (dRj0nV), 2023-02-15 20:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

    wszędzie piszą że emeryci nie mają kasy i klepią biedę
    ale jak się pożyczki bierze
    jak żyć panie glapiński ?

  • anonim (hjceQ), 2023-02-16 07:03 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (hjJLJ) napisał(a):

    Jak widać naiwnych ludzi nie brakuje, co na to rodzina,, znajomi i ona sama nie wiem w co wierzyła, że przyjedzie królewicz i będą żyć długo i szczęśliwie. Wcale nie jest mi tej Pani żal.

    Będziesz w tym wieku to zobaczysz jak Coś młodsi na nieznane jeszcze nowinki w wała zrobią. Ktoś wtedy napisze tak o Tobie jak Ty o tej kobiecie. I jak Ci?

  • anonim (ej7LEP), 2023-02-16 07:17 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A ile "trzynastek" i "czternastek" otrzymała ta pani z ZUS przez ostatnie lata?

  • anonim (ALlaCc), 2023-02-16 07:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pani uniosła się honorem i nie brała trzynastek tylko czternastki ,bo to nie peło dało.

  • Precz z komuną (wo9d0), 2023-02-16 09:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Dużo w życiu niedobrego narobiłem ale na okradzenie staruszki nie było by mnie stać,do tego nadają się tylko zwykłe cioty.

  • Mieszkaniec miasta (hjJLJ), 2023-02-16 14:26 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ej7LEP) napisał(a):

    A ile "trzynastek" i "czternastek" otrzymała ta pani z ZUS przez ostatnie lata?

    Te 13 i 14 to emeryci i renciści dostają z własnych potrącanych podatków, niech nam nie potrącają podatku, to będzie podwyżka dla wszystkich seniorów. A to co zrobiła ta Pani, to jest jej sprawa i teraz niech się zajmie oddawaniem pożyczonych pieniędzy. Trzeba myśleć co się robi. Ja mam prawie 80 lat i takiej rzeczy bym nie zrobił. Każdy z nas ma swój rozum

Reklama