122 śmiertelne wypadki drogowe od początku wakacji. Policja publikuje mapę

Dyskusja dla wiadomości: 122 śmiertelne wypadki drogowe od początku wakacji. Policja publikuje mapę.


  • anonim, 2022-07-16 16:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Chyba mapa gdzie szajki najwiecej działały. Większość tych wpadkow organizują szajki z policjantami wrabiają i zabijają ludzi wyłudzając odszkodowania. Dziś niebezpiecznie posiadać ubezpieczenie to prowokuje oszustów i zlodzieji i szacownych funkcjonariuszy do korupcji

  • Mapa krwi (Azmagg), 2022-07-16 16:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pare miesięcy temu miałam sytuacje pod starostwem z parkingu za nim (nie z tego koło forum) wyjeżdżali sobie milicjanci w cywilach ja zachowując odległość za rowerzystom stanęłam na czerwonym a oni zablokowali pas w poprzeg i w samochodzie zachowywali się agresywnie prawie wymuszając na mnie żebym za blisko podjechała do rowerzysty to wszystko oglądali inni kierowany ostro wkurzeni na nich niektórzy po zmianie światła podjeżdżając do much dali im werbalny znak @ niezadowolenia nie mniej jednak ów milicjanci pojechali za mną zachowując się dalej agresywnie. Ja będąc w strach ze zniwu coś wymyśla i spowodują wypadek jechałam bardzo powoli potem okazało sue ze przed marche zmieniło sue światło tak ze ja musiałam przejąć na żółtym tamci panowie stanęli za czerwony i zgubiłam tych panów. Tak się powoduje wypadki niektórym wszystko wolno i są agresywni a potem pokazujecie mapy

  • Anżej (A8sv5y), 2022-07-16 16:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Co za debile piszą te komentarze :D Pisząc bez znaków interpunkcyjnych idzie się prosto do piekła :D :D :D Przecież tego nie da się czytać. Co za głąby żyją w tym kraju :D

  • anonim, 2022-07-16 16:57 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Anżej (A8sv5y) napisał(a):

    Co za debile piszą te komentarze :D Pisząc bez znaków interpunkcyjnych idzie się prosto do piekła :D :D :D Przecież tego nie da się czytać. Co za głąby żyją w tym kraju :D

    Co za trole w tej komendzie czy za tego rodzaju komentarz podatnik zapłacił czy partią z oszustów utrzymuje ?

  • anonim, 2022-07-16 18:07 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Anżej (A8sv5y) napisał(a):

    Co za debile piszą te komentarze :D Pisząc bez znaków interpunkcyjnych idzie się prosto do piekła :D :D :D Przecież tego nie da się czytać. Co za głąby żyją w tym kraju :D

    Pogrążasz się naprawdę. Takie dziadostwo jak wy nigdy się nie zreformuje nie jesteście jeszcze na tym etapie ewolucyjnym

Reklama