Mundial 2022: Polska zagra z Meksykiem. Kto wygra?

Dyskusja dla wiadomości: Mundial 2022: Polska zagra z Meksykiem. Kto wygra?.


  • anonim (hjJK6), 2022-11-22 13:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Wygrają ci, którzy zamiast spędzać czas przed telewizorem - spędzą go z rodziną, bliskimi, przyjaciółki lub nawet samemu - na przyjemnościach.

  • Bingo (An27bL), 2022-11-22 13:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Każdy wie że Oni się nadają jedynie do zbierania kartofli w styczniu , oczywiściezapalony kibic będzie myślał że wrócą ze złotem ale raczej tyle co na palcach . Od wieków i czasów Piechniczka niczego nie wygrali i tyle , kręca się jak nieprzytomni , potykają o siebie 8 kopia gdzie popadnie a już ten Lewy to totalnie nic nie robi czasami mam wrażenie że nie wie gdzie jest . A największym błędem jest na pewno bramkarz Nieszczęsny .Zobaczycie będą na lotnisku przez krzaki spieszać żeby nie było wstydu .

  • anonim (AE7V3x), 2022-11-22 13:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ciągle niezadowolony Lewandowski i nieszczęsny Szczęsny?I to niby oni mają wygrać mecz?

  • anonim (ArePpl), 2022-11-22 14:17 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (hjJK6) napisał(a):

    Wygrają ci, którzy zamiast spędzać czas przed telewizorem - spędzą go z rodziną, bliskimi, przyjaciółki lub nawet samemu - na przyjemnościach.

    a jak dla kogos ogladanie 22 kopaczy jest przyjemnoscia?
    przeszlo Ci to przez mysl?
    czy sznurek podtrzymujacy uszy to ogranicza?

  • Don Kichot (An2zoj), 2022-11-22 14:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

    W każdym razie, w naszej grupie, sensacja, Argentyna przegrała 1:2 z Arabią Saudyjską...

  • Kibic, 2022-11-22 14:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jak Arabia Saudyjska wygrywa z Argentyną, to wszystko jest możliwe. Polska do boju.

  • ZK Polska (ALxcHY), 2022-11-22 15:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jest wtorek, godzina siedemnasta, pogoda nie nastraja do grania w piłkę nożną. Meksyk europejski przegra z meksykiem amerykańskim.

  • Reklama

  • anonim (qnB6S), 2022-11-22 16:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jeżeli polska pseudoreprezentacja przegra to będę wniebowzięty z radości. Od dawna nie mogę patrzeć na tych pseud piłkarzy którzy kaleczą tą dyscyplinę. Dla mnie niech jak najszybciej dostaną baty i wynocha do swojego grajdołu. Żeby była jasność nie troluje tu tego tematu i nie podburzam. Piszę tylko o całkowitych niekompetencjach całej drużyny która od X czasu daje tyłka w tej dyscyplinie. Jak się czegoś nie potrafi to trzeba tego nie robić, a nie udowadniać wszystkim jakim to się jest specjalistą w danej dziedzinie. Także drodzy chłopcy selfie porobione to pakować manatki i do domciu z podkulonym jak zawsze ogonkiem.

  • ja (anwYy), 2022-11-22 16:18 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (qnB6S) napisał(a):

    Jeżeli polska pseudoreprezentacja przegra to będę wniebowzięty z radości. Od dawna nie mogę patrzeć na tych pseud piłkarzy którzy kaleczą tą dyscyplinę. Dla mnie niech jak najszybciej dostaną baty i wynocha do swojego grajdołu. Żeby była jasność nie troluje tu tego tematu i nie podburzam. Piszę tylko o całkowitych niekompetencjach całej drużyny która od X czasu daje tyłka w tej dyscyplinie. Jak się czegoś nie potrafi to trzeba tego nie robić, a nie udowadniać wszystkim jakim to się jest specjalistą w danej dziedzinie. Także drodzy chłopcy selfie porobione to pakować manatki i do domciu z podkulonym jak zawsze ogonkiem.

    BRAWO w sedno!!!!!!!

  • anonim (hjJeI), 2022-11-22 16:23 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ludzie co z Wami się dzieje, nic Wam się nie podoba, zamiast kibicować dla drużyny naszych piłkarzy, to tylko ich obrażacie, jak Wam nie wstyd. Kocham Polskę i życzę wygranej dla naszej drużyny. To jest sport, a nie polityka.

  • anonim (ejpmbw), 2022-11-22 17:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

    3:0 Meksyk

  • anonim, 2022-11-22 17:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

    0:0 do przerwy. Przewaga Meksyku bezdyskusyjna, na razie dobrze się bronimy, ale zagrożenia nie stwarzamy. Trochę statystyk z tego meczu: https://www.apex-football.com/scores/międzynarodowe/mistrzostwa-świata-gr-c-4554/meksyk-vs-polska-379044/?tab=stats

  • anonim (AE7rM1), 2022-11-22 17:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

    jak na razie to O-O

  • ZK Polska (ALxcHY), 2022-11-22 18:28 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Już chyba czas wyłączyć chłopaków z Kataru i włączyć dziewczyny z Dubaju

  • m (A8svId), 2022-11-22 19:17 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ludzie co z Wami się dzieje, nic Wam się nie podoba, zamiast kibicować dla drużyny naszych piłkarzy, to tylko ich obrażacie, jak Wam nie wstyd. Kocham Polskę i życzę wygranej dla naszej drużyny. To jest sport, a nie polityka.

    W DUPIE mam tę drużynę i tą Polskę która nie dba o swojego obywatela,niech wracają i usadzą dupkę w swoje Bentleye i Mercedesy G i narazie z moich oczu, Jakby było mnie stać to dawno z POlski bym się wyprowadził do Francji,gdzie moje korzenie.

    Dobrze ktoś napisał....czas spędzony z rodziną bezcenny.

  • 1
  • 2

Reklama