104 rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości – powiatowe obchody

Dyskusja dla wiadomości: 104 rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości – powiatowe obchody.


  • anonim (Ak1AdQ), 2022-11-11 15:48 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Ja () napisał(a):

    Morda ruska swolocz! Paszoł won kacapskie trole! Polska jest wielka!

    Są niedobitki są jeszcze Polacy ale policzalni ... I niestety na tych fotkacjmh bardzo widać że Kraju nie ma jest ściema

  • anonim (Ak1AdQ), 2022-11-11 15:49 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Towarzysze istotne z towarzyszami firma Polską świętowali swoją niepodległość plując Polakom w twarz

  • Tymi, 2022-11-11 15:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Tak , chodźcie , składacie hołdy a tym czasem Majtek i reszta wam dokłada rachunki , popieracie ich dalej . Tak nawiasem trzeba mieć coś z sufitem żeby łazić po tych PiSowskich odpustach .

  • anonim (Ak1AdQ), 2022-11-11 16:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Szkoda ze Polska i Polacy nie odzyskali niepodległości ale nazwę kraju ukradli

  • Czujne oko (AN0O9n), 2022-11-11 16:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Obyście sczeźli szkalujący Polskę. Święto jest świętem i nic nikomu do tego. Szanuj kraj w którym żyjesz, to i CIEBIE będą szanować, a gdy plujesz bezmyślnie na Polskę, to tak jakbyś sam siebie opluwał, nieszczęsny człowieku.

  • ZK Polska (ALxcH5), 2022-11-11 17:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Zauważyliście na tych zdjęciach że głównie są tam ludzie z budżetówki, dzieci i emeryci?
    Reszta pracuje dla Niemca i widzi prawdę codziennie w pracy.
    Reszta żyje mitami.

  • Ja, 2022-11-11 17:06 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Czujne oko (AN0O9n) napisał(a):

    Obyście sczeźli szkalujący Polskę. Święto jest świętem i nic nikomu do tego. Szanuj kraj w którym żyjesz, to i CIEBIE będą szanować, a gdy plujesz bezmyślnie na Polskę, to tak jakbyś sam siebie opluwał, nieszczęsny człowieku.

    Prawda, durne gamonie nie wiedzą, jak to jest żyć pod zaborami innych państw, Mam nadzieję, że to są tylko boty, albo ruskie trole. Jeżeli ludzie to szanuj Polskę, albo spadaj do Szkopów albo do ruskich jeden z drugim. Gnoje

  • Reklama

  • anonim, 2022-11-11 17:53 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ZK Polska (ALxcH5) napisał(a):

    Zauważyliście na tych zdjęciach że głównie są tam ludzie z budżetówki, dzieci i emeryci?
    Reszta pracuje dla Niemca i widzi prawdę codziennie w pracy.
    Reszta żyje mitami.

    Reszta tak jak ja odpoczywa po pracy.

  • Bc, 2022-11-11 18:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Piękna uroczystość. Pozdrawiam wszystkich.

  • anonim (vkcIn), 2022-11-11 18:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Sok z buraka .

  • anonim (vkcIn), 2022-11-11 18:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Kompleks obozowy
    KL Gross Rosen nebenlager
    Bunzlau I
    Bunzlau II

    Kompleks obozowy
    KL Auschwitz nebenlager
    Auschwitz - Birkenau
    Auschwitz - Monowitz

    Na podstawie art. 8 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 24 stycznia 1991 r. o kombatantach oraz niektórych osobach będących ofiarami represji wojennych i okresu powojennego (Dz. U. z 1997 r. Nr 142, poz. 950, z 1998 r. Nr 37, poz. 204, Nr 106, poz. 668 i Nr 162, poz. 1118, z 1999 r. Nr 38, poz. 360 i Nr 77, poz. 862, z 2000 r. Nr 12, poz. 136 oraz z 2001 r. Nr 98, poz. 1070) i zarządzeń
    wydanych w okresie 2001 - 2018 przez Prezesa Rady Ministrów ;
    - Leszka Millera
    - Donalda Tuska
    - Ewę Kopacz
    - Mateusza Morawieckiego .

  • Krzysiek, 2022-11-11 19:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Przepraszam!!! Jako Naród naprawdę jesteśmy popie...leni!!! Najpierw Węgrzy -Bratanki, teraz Ukraińcy - bratni naród....A Prezydent Żełeński -określił Nas " siostrą"! Może już wkrótce Niemcy naszymi braćmi zostaną???

  • Firma (Ak1AdQ), 2022-11-11 20:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Co za ściema strach się bać. Moja babcia nie była żydówka a miała numer wytatuowany mówiła dzieciom że wywieźli na służbę do Niemiec i że źle nie było ale mi powiedziała kiedyś coś innego raz ją myłam i wiem że oni w tej niepodległej nie mogli powiedzieć nawet kim są i skat pochodzą dostali niby odszkodowania wtedy to było 2000 za wojnę w obozie bo firma zjadła resztę kłamcy ! Polska była tak czerwona że w przedszkolu nauczycielka mi mówiła że powinnam flagę na czerwono zamalować i na górze cienki mały pasek biały albo całkiem na czerwono. Teraz niby flaga biało czerwona i spojrzmy kto za nią idzie i kto te szarfy przyodziewa. Hańba ! Polski już nie ma śmierć firmie

  • Pochylsie (Ak1AdQ), 2022-11-11 20:35 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Krzysiek () napisał(a):

    Przepraszam!!! Jako Naród naprawdę jesteśmy popie...leni!!! Najpierw Węgrzy -Bratanki, teraz Ukraińcy - bratni naród....A Prezydent Żełeński -określił Nas " siostrą"! Może już wkrótce Niemcy naszymi braćmi zostaną???

    Nie Niemcy będą naszymi mężami więc chłopcy zacznijcie się pochylać

  • anonim (Ak1AdQ), 2022-11-11 23:08 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (hjJeI) napisał(a):

    Hejterzy czy Wam się w głowach miesza, czy nie wstyd pisać takie bzdury, Żal, że takie coś mieszka w naszym mieście. Święto Niepodległości to jest nasze święto o które walczyli nasi Dziadkowie, Ojcowie, szanujmy ich i nasz piękny kraj.

    Więc oddaj nazwę bo to nie jest Polska

Reklama