PILNE. Napadł na policjantów, jednemu wyrwał broń. Trwa obława. Policja publikuje WIZERUNEK sprawcy

Dyskusja dla wiadomości: PILNE. Napadł na policjantów, jednemu wyrwał broń. PADŁ STRZAŁ. Policja publikuje WIZERUNEK sprawcy.


 • anonim (A8svzI), 2022-06-24 14:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przepraszam to ten policjant, któremu zabrał broń to tam był sam czy pozostali nie byli wyposażeni w broń????????. Było można użyć broni w celu ubezwładnieniu, zwłaszcza że zabraną broń odrzucił, chyba to źle świadczy o wyszkoleniu naszych panów w mundurach.

 • anonim, 2022-06-24 14:38 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (A8svzI) napisał(a):

  Przepraszam to ten policjant, któremu zabrał broń to tam był sam czy pozostali nie byli wyposażeni w broń????????. Było można użyć broni w celu ubezwładnieniu, zwłaszcza że zabraną broń odrzucił, chyba to źle świadczy o wyszkoleniu naszych panów w mundurach.

  Może spodnie zakładał a przyjaciel się oddalił przecież widać że to ściema. Mają gotowanego notowanego. Coś zachacmecili i potrzebowali a to co oni mówią z doświadczenia wiem że jest g warte. Wykreowali trochę mało wiarygodną historię ale jeśli głupi naród kupi to sąd ma podkładkę na fingowanym.zarzucie na wyrok. Oni wiedzą jak się kryć to kłamcy.

 • anonim, 2022-06-24 14:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nosz kto z was w tą scieme uwierzył ? Pracują razem.ze złodziejami oszustami handlarzami narkotyków pilnują dziwek no to co się tam stało pokłócili się i popłakali i powiedzieli.mamudi kłamstwa żeby zbiła kolegę z piaskownicy. Realnie proszę państwa kto się podjaral biedni.fincjonarouszami.

 • anonim (euuvfn), 2022-06-24 14:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Milicjant oddał broń...dobre

 • anonim, 2022-06-24 14:45 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (euuvfn) napisał(a):

  Milicjant oddał broń...dobre

  No powiedz jak można zabrać broń i jeszcze wystrzelić ? Kłamią

 • Mieszkaniec n-c (eL3cyg), 2022-06-24 14:47 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Borewicz (VIvKb) napisał(a):

  Polska to piękny kraj!! Tylko tu mozna żyć w skrajnej patologi ktora popiera rząd przy zasąbniejszym portfelu z seri socjal +
  Złapią nie zlapia co za różnica jak na jego miejsce bedzie pięciu, moze nie z aż tak krzywą mordą choc to w tej rodzinie norma. Siostrzyczke jak zobaczyl tatuś to wsiadł na wsk-e i łup w słup.
  Naprawdę trudno odstrzelic takiego chwasta przy tego typu zdarzeniom ?? Choc patrzac na przeszkolenie funkcjonariuszy organów ścigania to fak NIE mozna trzeba śmiecia utrzymywać z pieniedzy podatnikow. 3.500 zł/dziennie tak k...wa 3.500 !!!!

  panie Borewicz.
  Jestem ojcem, mam dzieci. Znam cała ta rodzine . Wstydu panie nie masz piszcząc tak - obojga rodzice tego rodzeństwa nie żyją. NIE WSTYD panu naprawdę NIE WSTYD ?
  Tak te rodzeństwo nie wyglada najlepiej , los potoczył się zła droga , złymi wyborami … nie maja urody, alkohol i używki zrobiły swoje z biegiem czasu . Żal mi takich ludzi jak ty chłopie. Oby tobie z pokolenia na pokolenie powodziło dobrze i twoim dziecią i wnuką. Żal mi pana normalnie
  Życzę miłego dnia

 • anonim (hjcNf), 2022-06-24 14:53 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gdzie rodo niebieskie cymbały

 • Reklama

 • anonim, 2022-06-24 14:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zajęło im dwa dni ustalić wersję :-) już wszyscy zatwierdzili jest wystarczająco wiarygodna ?:-)

 • K. T. S (A81bJ6), 2022-06-24 15:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A gdzie Bruce Lee, karate, kung fu mistrz KP N-c, że pozwolił takiemu obrasańcowi na takie rzeczy będąc ponad rok poszukiwanym. Policjanci udawali że Papy nie widzą odwracajac głowę jak się z nim mijali a gość zakaz, jazda pod wpływem środków, kradzieże, narkotyki itp. Teraz będą gadać ze nieuchwytny jak wszyscy wiedzą że na klinkierni siedział ale nie można było zatrzymać bo dupolizki na premie muszą polizać zamiast się za robotę wziąść i sprząć ten burdelu na który pozwolili.

 • Lola (ALUlX6), 2022-06-24 15:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

  K.u.r.w.a. jaki r.y.j z.j.e.b.a.n.y. Patol jakiś.

 • anonim (qnPJk), 2022-06-24 15:04 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim () napisał(a):

  Napadł na policjantów ? A co mieli kasę że sobą :-). Konwojowali utarg z dziwek ? Zabrał broń ? Co za głupoty jak można zabrać broń ? Nie sądzicie że to jakaś ściema jest ? Ich dwóch on sam i zabrał im broń przeciaz to trzeba z kabury wyciągnąć odbezpieczyć pierwszy pewnie pusty przecież to jakaś bzdura! Kto wie o co tam naprawdę poszło ?

  Ty poważnie masz pojęcie o broni?

 • anonim, 2022-06-24 15:16 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (qnPJk) napisał(a):

  Ty poważnie masz pojęcie o broni?

  A ty masz pojęcie o tym co powinieneś robić ? Bo jak widzę to gorszej patoli niż na waszych komendach nigdzie nie ma? Pijaczków nazywacie patologia a wy niebieskie pajace ... Idź mi pusz zarzut o tym że się obraziłeś możesz płakać to oczyszcza nie jestem aż tak brutalna :-)

 • anonim, 2022-06-24 15:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Klame od pikulca to on ma naprawdę

 • :D (vZiyh), 2022-06-24 15:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dobra morda :D
  Odblokował helikopter, ile to trzeba było mnieć gwiazdek? 5? :D

 • Tomasz (wh3Lp), 2022-06-24 15:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jest taka obława bo nie mają broni i tyle w temacie .

Reklama