Otwarto plac zabaw przy Szpitalu św. Łukasza w Bolesławcu. Koszt: ponad 270 tys. zł

Dyskusja dla wiadomości: Otwarto plac zabaw przy Szpitalu św. Łukasza w Bolesławcu. Koszt: ponad 270 tys. zł.


  • anonim (Areyga), 2022-08-10 11:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Fajny plac i inicjatywa, tylko to nie jest trochę marnowanie środków?
    Kto będzie specjalnie chodzić na szpital się bawić, a dla młodych pacjentów, którzy nie będą nawet mogli wyjść się bawić, bo będzie musiał być opiekun ze względu na to iż są pod nadzorem szpitala w momencie odbywania leczenia.
    Czy więc jest to dobra inicjatywa?

  • sss (AE4umM), 2022-08-10 11:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A ja uważam że jest. Może skorzystają też inne dzieci, których rodzice mają planowaną wizytę i muszą zabrać ze sobą dzieci, bo nie mają ich z kim zostawić, a umówiona godzina zaczyna się wydłużać..

  • anonim (e3JkQ6), 2022-08-10 11:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Na przyszłość super, na pewno ociepli wizerunek szpitala w oczach małych pacjentów. Ale w dobie covidowych obostrzeń średnio, pacjenci raczej nie mogą sobie wychodzić poza szpital?

  • Ania (woesC), 2022-08-10 12:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nie mają przeciwskazań medycznych,jakie to dzieci przebywające w szpitalu ..? Gdyby tak było nie leżałyby w szpitalu ..czyli po co taki plac zabaw na terenie szpitala .

  • anonim (hjc7r), 2022-08-10 12:23 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Widzę, że ktoś nie myśli logicznie i myli szpital, gdzie się leczy dzieci, a nie robi plac zabaw dla dzieci. Albo szpital, albo przedszkole. Pan dyrektor szpitala tam buduję dom, gdzie mają mieszkać pracownicy szpitala i jak znalazł będzie dla ich dzieci plac zabaw. Czy dyrekcja szpitala uważa, że ludzie naprawdę nie widzą co tam się dzieje. Rozumiem, że na bloku dziecinnym zrobiono pokój zabaw dla dzieci, to fajnie, ale plac zabaw, to coś nie tak. Pieniądze wywalone w błoto. Od ludzi zbierają wodę do picia dla chorych, a tu masz, plac zabaw. Władze miasta powinni się tym zająć.

  • anonim (evKuXC), 2022-08-10 12:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Niby ok, ale wyobraźmy sobie co czują dzieci, które widzą inne dzieciaki zza okna szpitala bo nie mogą wyjść na plac zabaw.... Trochę lokalizacja niezbyt.

  • pacjent. (eQF9Id), 2022-08-10 16:28 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A rondo z podświetlaną palmą w szpitalu, to jest dobry ruch?
    Może wypadałoby bardziej ogarnąć oświetlenie na oddziałach, miejsca parkingowe itp niż takie pokazówki?
    Wjazd na teren szpitala jest płatny, pracownicy również płacą za wjazd na teren szpitala, nie za parking ale za możliwość wjazdu, to są słowa dyrektora.
    Abonament płaci się za możliwość wjazdu, bez gwarancji na miejsce parkingowe.

  • Reklama

  • Juzek (hj2BO), 2022-08-10 17:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Mam tylko nadzieje ze dyrektor szpitala zapłacił z własnej kieszeni, bo ja jako podatnik mam dość dokładania do interesu tej instytucji

  • Pacjent2 (AseNUw), 2022-08-10 22:50 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Juzek (hj2BO) napisał(a):

    Mam tylko nadzieje ze dyrektor szpitala zapłacił z własnej kieszeni, bo ja jako podatnik mam dość dokładania do interesu tej instytucji

    Czytanie ze zrozumieniem boli? Budowa została sfinansowana ze środków fundacji, a nie podatnika powiatu bolesławieckiego.

  • resortowy, 2022-08-11 01:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Czy dzieci wystepujace w relacji to pacjenci ?czy dzieci pracownikow szpitala ??Czy miś to pracownik szpitala ??

  • anal_zator, 2022-08-11 01:49 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Miś był sponiwacony kiedyś z sekretarką i radnym . teraz to nie wiem.

  • anonim (e5BIad), 2022-08-11 11:02 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (evKuXC) napisał(a):

    Niby ok, ale wyobraźmy sobie co czują dzieci, które widzą inne dzieciaki zza okna szpitala bo nie mogą wyjść na plac zabaw.... Trochę lokalizacja niezbyt.

    Dzieci przebywają tam na rożnych baniach wiec fajnie jak będą miały możliwość wyjść na plac zabaw a nie siedzieć tylko w 4 ścianach. dzieci to nie dorośli oni potrzebują normalności nawet w warunkach szpitalnych .

  • anonim (e5BIad), 2022-08-11 11:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Fajny przystojny dyrektor z mnóstwem inicjatywy . Brawo gołym okiem widać jak nasz szpital zmienia się dzieci dzianiom Pana dyrektora. Jestem pełna podziwu a krytykanci po prostu są albo zazdrośni albo w naturze sami nic nie robi a a lubią krytykować innych :)

  • Xyz, 2022-08-11 17:06 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Czy was ludzie kiedyś coś zadowoli?!
    To złe, to brzydkie , po co , komu...
    Nie macie innych problemów?
    Tyle fajnych zmian i w szpitalu i na.zewnątrz.
    Wszystkiego nie da się od razu zrobić ale efekty widać gołym okiem.

  • (e5BIad), 2022-08-11 21:26 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (e5BIad) napisał(a):

    Fajny przystojny dyrektor z mnóstwem inicjatywy . Brawo gołym okiem widać jak nasz szpital zmienia się dzieci dzianiom Pana dyrektora. Jestem pełna podziwu a krytykanci po prostu są albo zazdrośni albo w naturze sami nic nie robi a a lubią krytykować innych :)

    (e5BIad) pijaarrrr działa , zmieńcie chociaż kompa z którego piszecie :) dwa komentarze z tym samy IP :) na google maps też popracujcie :) Nie można generować komentarzy z kont jedno komentarzowych !!!

Reklama