Gnał przez Kraśnik Dolny. Stracił prawo jazdy i dostał 1500 zł mandatu

Dyskusja dla wiadomości: Gnał przez Kraśnik Dolny. Stracił prawo jazdy i dostał 1500 zł mandatu.


  • anonim, 2022-08-03 15:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

    ojojoj same piraty

  • kierowca, 2022-08-03 17:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A tam tak nogą z gazu często stoją zaraz za mostek po prawej stronie

  • Mieszkaniec (euuDfZ), 2022-08-03 18:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

    W Szczytnicy prosimy tam osiąga się prędkości autostradowe. Zapraszamy koło producenta zniczy, czasami strach wyjść z domu

  • jan (ALJ0qO), 2022-08-03 18:14 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Mieszkaniec (euuDfZ) napisał(a):

    W Szczytnicy prosimy tam osiąga się prędkości autostradowe. Zapraszamy koło producenta zniczy, czasami strach wyjść z domu

    jak strach, to w domu siedź!!!!!!!!!!!!!

  • lyssy, 2022-08-03 18:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

    ja wszystko rozumie ale w jakim kraju w ue i poza policja ma takie uprawnienia zeby zabierac prawko a no w zadnym od tego jest sad lub prokuratura ale w piso landi jest inaczej byle pies decyduje o tobie ,ne zebysmy byli przeciwko wilkom,po prostu majom za durzo sfobody,brakuje jeszcze tego zeby zandarmeria, wopki,sraz miejska i wszyscy mondorowi mogli wlepiac mandaty i zabierac prawko to poco sa ta sady,zamknac sady i wilki beda wszystko robuc,masakra

  • anonim (ekhV5a), 2022-08-03 20:42 Cytuj Zgłoś nadużycie
    jan (ALJ0qO) napisał(a):

    jak strach, to w domu siedź!!!!!!!!!!!!!

    Chyba pisal to debil co tak jeździ

  • anonim (hjcCZ), 2022-08-03 21:28 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Znaki powinny być elektroniczne i wysyłać fale elektromagnetyczne,które stymulowałyby prędkość samochodu.

  • Dude (eltCFc), 2022-08-03 21:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

    W Dobrej też by się przydało by pojezdzili.

  • anonim (qnBRp), 2022-08-03 22:14 Cytuj Zgłoś nadużycie
    lyssy () napisał(a):

    ja wszystko rozumie ale w jakim kraju w ue i poza policja ma takie uprawnienia zeby zabierac prawko a no w zadnym od tego jest sad lub prokuratura ale w piso landi jest inaczej byle pies decyduje o tobie ,ne zebysmy byli przeciwko wilkom,po prostu majom za durzo sfobody,brakuje jeszcze tego zeby zandarmeria, wopki,sraz miejska i wszyscy mondorowi mogli wlepiac mandaty i zabierac prawko to poco sa ta sady,zamknac sady i wilki beda wszystko robuc,masakra

    Niektórym powinni zakazywać dostępu do internetu i kierować na przymusowe zajęcia w bibliotece pod hasłem "Z książką i ortografią za pan brat"

  • Qwerty (anwZz), 2022-08-03 22:37 Cytuj Zgłoś nadużycie
    lyssy () napisał(a):

    ja wszystko rozumie ale w jakim kraju w ue i poza policja ma takie uprawnienia zeby zabierac prawko a no w zadnym od tego jest sad lub prokuratura ale w piso landi jest inaczej byle pies decyduje o tobie ,ne zebysmy byli przeciwko wilkom,po prostu majom za durzo sfobody,brakuje jeszcze tego zeby zandarmeria, wopki,sraz miejska i wszyscy mondorowi mogli wlepiac mandaty i zabierac prawko to poco sa ta sady,zamknac sady i wilki beda wszystko robuc,masakra

    Matka z nim pół życia po lekarzach biegała, a on poprostu głupi....

  • Ass (g6skY), 2022-08-04 01:10 Cytuj Zgłoś nadużycie
    lyssy () napisał(a):

    ja wszystko rozumie ale w jakim kraju w ue i poza policja ma takie uprawnienia zeby zabierac prawko a no w zadnym od tego jest sad lub prokuratura ale w piso landi jest inaczej byle pies decyduje o tobie ,ne zebysmy byli przeciwko wilkom,po prostu majom za durzo sfobody,brakuje jeszcze tego zeby zandarmeria, wopki,sraz miejska i wszyscy mondorowi mogli wlepiac mandaty i zabierac prawko to poco sa ta sady,zamknac sady i wilki beda wszystko robuc,masakra

    Naucz sie najpierw pisać luju

  • Janko (wo9Ko), 2022-08-04 06:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Proszę ja Was , cóż powiedzieć ... Zdarza się najlepszym a , że często teraz panowie w mundurach stoją pod sklepem to trza uważać. Elo bęc i lobaben!

  • Nie wazne (anwZz), 2022-08-04 18:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Przydałoby się w Krzyżowej żeby postali koło starej szkoły jak ciężarówki z górki idą to tylko słychać pisk opon bo nagle skrzyżowanie wyrosło no i tych gamoni co jeżdżą szeptami beemkami quadami i crossami w końcu przydałoby się zrobić porządek

Reklama