Nagrody finansowe w konkursach parady otwierającej Bolesławieckie Święto Ceramiki 2022!

Dyskusja dla wiadomości: Nagrody finansowe w konkursach parady otwierającej Bolesławieckie Święto Ceramiki 2022!.


  • anonim (AreUrj), 2022-07-21 18:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Zbojkotujmy to wydarzenie. Nie ma ono nic wspólnego z mieszkańcami Bolesławca.

  • anonim (hjc7r), 2022-07-21 18:42 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (AreUrj) napisał(a):

    Zbojkotujmy to wydarzenie. Nie ma ono nic wspólnego z mieszkańcami Bolesławca.

    Przeczytaj dokładnie artykuł i nie pisz głupot. W paradzie mam zamiar wziąć udział z całą moją rodziną w strojach uszytych przez nas i świadczącej o naszej ceramice, będzie nas gdzieś 15 osób, pokażemy coś pięknego, chcemy zająć dobre miejsce od 1 do 3. Mam nadzieję, że nas takich rodzin będzie więcej. Dwa lata szyliśmy stroje, tak nam występ psuła pandemia, ale w tym roku będzie fajnie.

  • ZK Polska (ALxcHM), 2022-07-21 20:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

    święto pajdy ze smalcem

  • anonim (eQrlZE), 2022-07-21 21:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A po ukraińsku to już zapomnieliście jak się pisze?

  • anonim (qnBp4), 2022-07-21 22:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Program imprezy do kitu, stoiska słabe, a ceny ło matko bosko.

  • anonim (hjcvV), 2022-07-22 05:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Lov parada,to jest parada.

  • anonim (ej7LD2), 2022-07-22 06:03 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Biorąc udział w tym czymś, wspierasz ratusz i dajesz mu carte blanche. Bolesławiec pamięta ostatnie dwa lata i nie zapomni.

  • Artur (hjczq), 2022-07-22 07:42 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Kolejny wspaniały pomysł dyrektora. Brawo. Nasz najlepszy. Najukochańszy. Super szef. Szef roku i dekady. Medal dla jaśnie pana.
    Ku chwale prezydentowi jego rozkazowi.
    Rządź nam Kornel kupę czasu
    Idź na urlop od czasu do czasu.

  • Ja, 2022-07-22 13:28 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Dużo słów kwiecistych..... bardzo mało treści. Bo chociaż przeczytałam tekst bardzo dokładnie nie znalazłam informacji o owych zapowiadanych w tytule nagrodach finansowych....... Czyli ludziska mają zorganizować paradę pod płaszczykiem konkursu...... no brawo Panie Dyrektorze......

  • anonim (hjc7r), 2022-07-23 10:48 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Ja () napisał(a):

    Dużo słów kwiecistych..... bardzo mało treści. Bo chociaż przeczytałam tekst bardzo dokładnie nie znalazłam informacji o owych zapowiadanych w tytule nagrodach finansowych....... Czyli ludziska mają zorganizować paradę pod płaszczykiem konkursu...... no brawo Panie Dyrektorze......

    Ale z Ciebie prymityw i głupek, szkoda, że myślisz tylko o tym jakie będą nagrody, daj coś od siebie i zobaczysz co będzie, materialista.

  • anonim (e3JkFO), 2022-07-23 11:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Mamy kryzys, biedę, a oni sobie robią zabawę za publiczne pieniądze. I jeszcze się tym chełpią. Powtórka balu na Titanicu.

  • Ja, 2022-07-23 13:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Tak.... przyjmuje krytykę na klatę.... czy jestem materialistka?... chyba każdy z nas po trosze kalkuluje i liczy. Chodzi o uczciwość przedstawionej propozycji..... Jeżeli w tytule jest zapowiedź nagrody finansowej to w ofercie powinne być przedstawione owe
    propozycje. Tytuł wabi.... tekst pomija.... no cóż .... nazywać kogoś glupkiem za logiczną uwagę...... bezcenne. Ale tak już bywa że emocje biorą górę i najłatwiej jako argumentu użyć klasycznego bluzga.....
    .

  • anonim (hjc7r), 2022-07-23 18:04 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (eQrlZE) napisał(a):

    A po ukraińsku to już zapomnieliście jak się pisze?

    Ty polskiego dobrze nie umiesz, a co dopiero ukraiński.

  • anonim, 2022-07-23 21:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Dolary???? Ja mogę wystąpić…

Reklama