Dobrze że nie dżdżu, bo to by dopiero było.
Widzieliście kiedyś jak pada dżdż?
Uwaga! Intensywne opady deszczu
Dyskusja dla wiadomości: Uwaga! Intensywne opady deszczu.
-
-
ZK Polska () napisał(a):
Pokaż cytatDobrze że nie dżdżu, bo to by dopiero było.
Widzieliście kiedyś jak pada dżdż?Coś mi się wydaje, że masz problem z głową, bo ani słońce ani deszcz Ci nie pomaga.
-
ZK Polska () napisał(a):
Pokaż cytatDobrze że nie dżdżu, bo to by dopiero było.
Widzieliście kiedyś jak pada dżdż?Jak ;D
-
On rzeczywiście ma coś z głową