Pijany Ukrainiec spowodował wypadek, 21-letnia pasażerka trafiła do szpitala

Dyskusja dla wiadomości: Pijany Ukrainiec spowodował wypadek, w którym ranna została 21-latka. Potem... zaatakował policjanta.


 • Czertyj (1ncYe), 2023-05-23 07:06 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Deport natychmiast, na mięso armatnie niech idzie, świnie tu sie rozbijają a nam sie wmawia jacy to oni biedni

 • Lol (AvCVJY), 2023-05-23 08:53 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mysle ze mogło hyc tak ze funkcjorniusz nie wiedział nawet co ten chłop powiedział. A naietykalnosc to nadepnął mu na but czy co ?

 • No (AvCVJY), 2023-05-23 08:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Denerwuje mnie to ze pchacie wszystkich do jednego worka. Nasi obywatele tu i często za granica nie potrafią się zachować i robią [email protected] rzeczy. I owszem są Ci ludzie biedni. Tak i my kiedyś byliśmy. Tylko niektórych łamią prawo, niektórzy na pomoc nie zasługują, niektórzy są tacy i owacy. I jakie to ma znaczenie jakiego jestem pochodzenia.
  Ważne jakim jestem człowiekiem.
  Nasi dziadkowie pradziadkowie często byli z Jugosławii, Ukrainy a nawet i Niemiec. A siedzicie tylko i durno komentujcie i obrażacie wszystkich ludzi.

 • Jimi, 2023-05-23 15:29 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Normalny człowiek dojdzie do wniosków że emigracja zarobkowa/benefitowa to zło i trzeba coś z tym zrobić (przyjazdem U do nas i wyjazdem PL za granicę a przygłup będzie się licytował kto więcej na saksach burdelu robi :)

 • Taka prawda (edyyMG), 2023-05-26 09:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

  oj tam, oj tam. Przynajmniej bomyby nie spadajo. Ten dzielny hieroj walczył twardo z kieliszkiem cobyśmy my nie musieli walczyć z Rosją.

Reklama