Ciekawa rozprawa sądowa bolesławieckiego proboszcza Zbigniewa Pędziwiatra

Dyskusja dla wiadomości: Ciekawa rozprawa sądowa bolesławieckiego proboszcza Zbigniewa Pędziwiatra.


 • Brajanusz (e3Jk8W), 2023-03-13 10:09 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (hjJoe) napisał(a):

  A co was to obchodzi ile ksiądz zarabia? Tyle zarabia ile ludzie z własnej nieprzymuszonej woli dają na tacę, jeździ autem? a czym ma jeździć? na ośle? to nie średniowiecze. Ludzie opamiętajcie się. Dali pozwolenie na budowę kościoła? to powinno być jednoznaczne z biciem dzwonów. Niedługo będzie wam przeszkadzało że za duży ruch bo ludzie idą i wracają z mszy.

  Przecież biedronkę ma pod nosem a nie pracuje w szkole ani szpitalu proboszczem jest nigdzie nie musi jeździć a jak potrzebuje do biskupa to na pociąg

 • Brajanusz (e3Jk8W), 2023-03-13 10:13 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim () napisał(a):

  Nie kradnie, nie oszukuje na podatkach i NIE KOMBINUJE, TAK JAK WIELU INNYCH LUDZI. Co was obchodzi ile zarabia. Jak nie chcecie, to nie dawajcie, nikt was nie zmusza. Chrzest, ślub, pogrzeb kosztuje? A dlaczego ma być za darmo? A jakie inne dobra macie za darmo? Szacunek dla Pani sędzi (nie sędziny!). Brawo dla adwokata.

  Wielu innych ludzi ?? Wiesz coś o tym że inni robią takie rzeczy to powinieneś to zgłosić do odpowiednich organów!

 • anonim (hjJLN), 2023-03-13 11:26 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (vkckv) napisał(a):

  Mec. Łysiak to na wejściu 5 - ka
  a ksiądz taka bidula .
  Pro bono ?

  Swój swojego zawsze znajdzie, jeden i drugi jest dobry w swoim zawodzie.

 • anonim (whB63), 2023-03-13 12:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Biją dzwony. Niektórym to bicie padło chyba na mózg, lecz nie z powodu decybeli. Nie mogą ścierpieć że samo bicie dzwonów przypomina im, że kiedyś z tego padołu zejdą bez wiary. A może sobie przypomną o ich biciu jak będą chorzy i plackiem w łóżku bez niczyjej pomocy leżeć będą.

 • anonim (e5BIah), 2023-03-13 12:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Niech do Watykanu idzie po pobory

 • G (hj4qk), 2023-03-13 16:00 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Brajanusz (e3Jk8W) napisał(a):

  Przecież biedronkę ma pod nosem a nie pracuje w szkole ani szpitalu proboszczem jest nigdzie nie musi jeździć a jak potrzebuje do biskupa to na pociąg

  Widzę że dobrze znasz Bolesławiec więc pewnie ty też chodzisz wszędzie pieszo, bo przecież masz blisko. A jak do np. Castoramy to też pociągiem? Oj bidoku, mamusia nie nauczyła radzić sobie w życiu?

 • anonim (hjJLN), 2023-03-13 20:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jest takie powiedzenie,, Kto ma księdza w rodzie tego bida nie ubodzie,, i to jest prawda, księża mają bardzo dobrze i ich rodziny też. Żaden ksiądz nie robi nic za darmo,a powinien kierować się Biblią. Powinni znieść celibat, założyć rodzinę, mieć własne dzieci, pracować, tak jak jest w innych wiarach. Byłby porządek i spokój. Ale tu chodzi tylko o pieniądze i w tym jest prawda.

 • anonim (ekhF4y), 2023-03-14 06:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

  BICIE W DZWONY JEST DOBRE DLA POLSKI ZEBY SIE W KONCU OBUDZILA

Reklama