Masz szambo lub przydomową oczyszczalnię? Zgłoś je niezwłocznie! Kara: 2 tys. zł

Dyskusja dla wiadomości: Masz szambo lub przydomową oczyszczalnię? Zgłoś je niezwłocznie! Kara: 2 tys. zł.


 • wsa (whBVx), 2022-11-03 12:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

  za oddychanie też zaraz będzie kara ... paranoja ten kraj jest już gorzej niż policyjny.... mandaty z każdej strony paranoja

 • anonim (euu5QG), 2022-11-03 13:03 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gdzie to trzeba mieszkać,żeby mieć szambo?

 • Krzyś, 2022-11-03 15:55 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (euu5QG) napisał(a):

  Gdzie to trzeba mieszkać,żeby mieć szambo?

  Na działce

 • anonim (qnBkG), 2022-11-03 17:12 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (euu5QG) napisał(a):

  Gdzie to trzeba mieszkać,żeby mieć szambo?

  W przepięknym, cichym miejscu... A nie w blokowisku lub w domu na działce podzielonej niczym sernik! Szambo czy przydomowa oczyszczalnia jest dla ludzi nie tylko kanalizacja. A poza tym jak dbasz tak masz. Nikt mi nie zatka odpływu patyczkami do uszu, mokrymi chusteczkami typu baby, itp.,jak się nieraz słyszy co się dzieje w blokach.

 • anonim (qnBkG), 2022-11-03 21:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kary, kary, kary, wszędzie tylko kary. A jaka jest kara za okradani społeczeństwa w majestacie przepisów ustanowionych przez osoby okradające, pytam się jaka.czy jest jakaś kara za błędne decyzje polityków, oczywiście że nie ma. Żygać się chce na to wszystko.

 • anonim, 2022-11-03 21:53 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A jaka kara dla rządzących za zniszczenie gospodarki?

 • Las, 2022-11-04 12:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie ma się co chwalić bo zaraz opodatkują , wszędzie drą kasiore ale nich łupią ten durny naród co ich wybrał. Niedługo będzie podatek od widoku na miasto .

 • Mario (hjqhx), 2022-11-05 09:29 Cytuj Zgłoś nadużycie

  uj z waszymi ustawami. Jeb@ć ten zamordystyczny system i jego pachołków.

 • Takie fakty, 2022-11-05 10:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Drodzy urzędnicy, zanim zaczniecie karać zwykłego Kowalskiego najpierw ukarajcie część skorumpowanych urzędników. Może wy z Bolesławca o tym nie wiecie ale urzędnicy władz Świeradów, Szklarska Poręba, Karpacz, czy gminy Podgórzyn spuszczają nieczystości, ścieki prosto do rzeki, nie to nie są żarty. Oczyszczalnie ścieków danych miast są za małe i w wysokim sezonie turystycznym się nie wyrabiają, więc urzędnicy wpadli na taki pomysł by wybudować rurę omijającą oczyszczalnie wpuszczoną prosto do rzeki. W ten sposób spora część ścieków trafia prosto do rzek zanieczyszczając środowisko, zabijane są ryby i okoliczne gady. Mało tego mam wrażenie że w tych urzędach działa wielka korupcja na światową skalę, otóż gdy zwykły Kowalski na nowej działce wybuduje dom to pozwolenia do podpięcia się do miejskiej oczyszczalni nie dostanie bo jak wiadomo mówi mu się że oczyszczalnie nie wyrabiają. Musi załatwiać na własną rękę. Gdy inwestor wybuduje wielki hotel lub apartamentowiec to z mety zostaje podpięty do publicznej oczyszczalni, tak też dzieje się w gminie Podgórzyn. Jest to bardzo nieuczciwe ale do tej pory tak się dzieje po dziś dzień. Żyjemy w gównianym kraju gdzie w niektórych urzędach działa korupcja a polska policja, czy prokuratura przymyka na to oko.

Reklama