BKS nagrodzony za grę młodzieżowcami w IV lidze

Dyskusja dla wiadomości: BKS nagrodzony za grę młodzieżowcami w IV lidze.


 • anonim, 2023-07-07 12:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

  To jest dobry początek do sukcesu piłki bolesławieckiej i oby to zauważyli decydenci miasta i nie szczędzili grosza. Przede wszystkim wielkie podziękowanie niewidocznym na świecznikach, pracującym u podstaw Wielkim Sercom oddającym je także tej wspaniałej młodzieży!!!
  PS.
  Od tego zaczyna się marsz po potęgę klubu na boiskach wysokich lig!
  Nie zakreślam jakich, iż wizjonerzy nie sprawdzają się, znamy przykład z klasy A i czas na repete.

 • anonim (hjJL9), 2023-07-07 12:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Władze miasta nie mają z tym nic wspólnego wręcz przeciwnie a juniorzy którzy zdobyli najwięcej punktów nie są wychowankami akademi BKS bo jak zaczynali swoją przygodę z piłką to ta jeszcze nie istniała.Sukces ten klub i kibice zawdzięczamy im samym mimo tego że chłopaki jak i cała drużyna grają w jednym z najbardziej niedofinansowanych klubów oraz najgorszym obiekcie w 4lidze,z całą pewnością nasi juniorzy uchronili klub przed spadkiem tym bardziej chylę przed nimi czoła wielki szacun chłopaki.Myśle że część nagrody klub przeznaczy na wyleczenie Czarnego gość po prostu na to zasługuje.Powodzenia w nowym sezonie BKS DO BOJU!!!

 • kibic, 2023-07-07 14:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gratulacje chłopaki.... Oby tak dalej !

 • Kibic (qnBp2), 2023-07-07 19:49 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Anonim w części mylisz się z jednej strony gratulujesz a z drugiej ganisz no i nie doceniasz.Ale takie Twoje przemyslenia więc masz prawo do nich.Szacun za 1/3 tresci.0

 • anonim (hjJCC), 2023-07-07 20:17 Cytuj Zgłoś nadużycie

  BKS to patałachy.

 • Ojciec Virginiusz kocha dzieci s (V26HZ), 2023-07-08 20:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wszystko to zasluga Romana. To on daje wsparcie klubowi, troszczy sie o klub i wszystkich juniorow, To on placi wszystkie obozy mlodym adoprom pilkarstwa,obozy,sprzet i transport. Przeciez wszystkie sukcesy w tym miescie maja tylko jednego OJCA.

Reklama