Inwestycje GDDKiA: Sygnalizacja świetlna, oświetlenie przejść, przebudowa barier

Dyskusja dla wiadomości: Inwestycje GDDKiA: Sygnalizacja świetlna, oświetlenie przejść, przebudowa barier.


 • anonim (qnBpU), 2023-06-17 19:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Inwestycje konkret na miare GDDiK nie wiadomo czy sie smiac czy plakac

 • Wojtek, 2023-06-17 20:10 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A kiedy trawę skoszą koło Dino w Rakowicach bo już nie widać nic jak się wyjedzie ze sklepu , same chaszcze . Zapuszczone wszystko niesamowicie .

 • anonim (hjcvN), 2023-06-18 05:17 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Wojtek () napisał(a):

  A kiedy trawę skoszą koło Dino w Rakowicach bo już nie widać nic jak się wyjedzie ze sklepu , same chaszcze . Zapuszczone wszystko niesamowicie .

  A weź kosę i pokaż wszystkim, że coś umiesz zrobić w czynie społecznym, a nie tylko pisać. Będzie pożytek z Ciebie. Powodzenia.

 • Nomnom, 2023-06-18 08:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kiedy przebudowa DK94 i wyprowadzenie tych przeklętych tirów z miejscowości?

 • Rysiu (ALlagl), 2023-06-18 09:06 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak dbają tak jak piszą o bezpieczeństwo to dlaczego nie poprawią tego ronda na Dolne Młyny Wróblewskiego gdzie autobusy nie mogą się zmieścić na drodze bo wysepka fatalnie wykonana do tego ta za wysepką zamalowana część dojazdówki,która by usprawniła wyjazd w LEWO z Dolnych Młynów i rozwiązało problem korków i wypadków przy prawie ZEROWYCH NAKŁADACH /znak zakazu skrętu w lewo zdjąć / A Dziury po wyciętych drzewach na Dolnych Młynach pas zieleni kto zasypie okolice przystanku przy DM 63 i po drugiej stronie przy wyjeżdzie z Konstytucji 3 Maja po obu stronach przejścia w stronę Góralskiej

Reklama