Bolesławiecki punkt krwiodawstwa ruszy w styczniu, tyle że… 2024 r.

Dyskusja dla wiadomości: Bolesławiecki punkt krwiodawstwa ruszy w styczniu, tyle że… 2024 r..


  • Malkon, 2022-12-22 10:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

    O ile obiekt ze zdjęcia ma być punktem krwiodawstwa to dziękuję. Przyjeżdżający krwiobus to około 20 metrów kwadratowych. Stary punkt krwiodawstwa, który mieścił się na parterze ( przy starej izbie przyjęć) budynku szpitalnego , łącznie z poczekalnią nie miał więcej niż 70 metrów kwadratowych powierzchni. Świadomy jestem tego, że obecnie wymagania co do tego rodzaju obiektów są zupełnie inne niż dwadzieścia, trzydzieści lat temu , ale czy sam punkt krwiodawstwa musi być takim molochu? Chyba, że potrzebne są gabinety dla kierowników ewentualnie jeszcze dla zastępców. Przypomina mi się postać Piszczyka.

  • anonim (AE4Vu3), 2022-12-22 12:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

    To taka miejska klasyka by podpiąć coś pod temat na czasie. Wyremontują jakoś całość a później "doczepią" inną działalność w imię oszczędności. Świadomy widzi a nieświadomy się cieszy. A ilu ich, widać przy urnach.

  • Ja (e3Jk3k), 2022-12-23 14:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Kpina!!!To obraz rządzących, którym to wisi, potrafią tylko w spotach żebrać o krew bo jej nie ma,a punkt dwa lata i nie wiadomo,czy się wyrobią.... ileż medali i orderów sobie przyznają przez te dwa lata dla Zasłużonych dla Bolesławca....

  • Kazimierz (d9LxmX), 2022-12-23 15:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Brak mi dostatecznie słów... czasami obraźliwych.

  • anonim (ANyB3z), 2022-12-23 17:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

    "Nie udało się na czas zebrać odpowiedniej kwoty."
    Czytam i nie chcę wierzyć w to, co widzę... Na tak ważną inwestycję nie udało się zebrać na czas pieniędzy, a na durnoty nikomu do niczego niepotrzebne kasa leje się nieograniczonym strumieniem..... Polska w pigułce...

  • PiS to tragedia narodowa (AE7wqB), 2022-12-23 17:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

    2 dni wolnego za oddanie krwi ma sens. Przy 1 dniu chętnych nie będzie.

  • d (ALlanB), 2022-12-23 22:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

    tydzien wolnego powinno być

Reklama