W sylwestra, po zmroku, nielegalnie wyrąbał drzewa z lasu. 45-letni złodziej zatrzymany

Dyskusja dla wiadomości: W sylwestra, po zmroku, nielegalnie wyrąbał drzewa z lasu. 45-letni złodziej zatrzymany.


 • Nzbdjd, 2023-01-04 19:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak Państwo okrada obywatela to jest ok

 • Krzyś (ecEjYc), 2023-01-04 20:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nawet ja bym tak ładnie nie pociął

 • anonim (AzELBf), 2023-01-04 21:28 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Iwona (vkDPh) napisał(a):

  W tym nadleśnictwie dzieją się cuda. Są tacy, którzy jumają drzewo w tych lasach na żywca w biały dzień i są kryci. Są nie do ruszenia i jumają drzewo od lat. Na układy nie ma rady. Tu złapali bidoka policjanci. Biedny zawsze wpadnie i wykażą się, że złapali złodzieja. Niech złapią tych, którzy robią to w biały dzień na żywca, a jak jedzie wezwana straż leśna to dostają szybciej cynk i zdążą się ewakuować.

  Typowa mafia to się tak rozpanoszyło w każdym aspekcie administracji stare zapyzuale partyjne ku... Ale w kupie pasożyty mocne

 • anonim (AzELBf), 2023-01-04 21:30 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Nzbdjd () napisał(a):

  Jak Państwo okrada obywatela to jest ok

  Las nie należy do tego "państwa" to państwo nie jest Polska. Las jest Polaków nie agentury czy mój las ja jemu pozwoliłam. Ja mam prawo do ziemi od skarby tego "państwa" literalnie terytorium zgodnie z nazwą jest Moje! Facet z lasu na ogrzanie domu może wziąć.

 • anonim (qnBlU), 2023-01-04 21:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

  I bardzo dobrze, okradać, okradać, i jeszcze raz okradać ten kraj. Każde grabki grabią do siebie. Przykład idzie z góry.

 • Głos (hjJKI), 2023-01-04 22:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Prawda jest taka że każdy leśniczy jeździ albo busem lub pikapem i co najlepsze oni mogą jeździć podjazdami mechanicznymi po drogach leśnych a jak ja będę poruszał się pojazdem mechanicznym po drogach leśnych lub ty no to odrazu mandaty się sypią

 • anonim (AzELBf), 2023-01-04 22:49 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (qnBlU) napisał(a):

  I bardzo dobrze, okradać, okradać, i jeszcze raz okradać ten kraj. Każde grabki grabią do siebie. Przykład idzie z góry.

  On nie okradał tego kraju to ten kraj okradł jego.

 • anonim (AE7880), 2023-01-04 23:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

  mógł wyrąbać w biały dzień ,
  nie miałby kłopotów

 • anonim (AzELBf), 2023-01-04 23:18 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Ja (vZI2z) napisał(a):

  Dlaczego kary za dewastowanie lasów są tak niskie.Za wysypywanie śmieci powinno być 50 tys ,a nie 5 tys.Za wjazd samochodem to samo.Za wyrąb drzewa ,czy dewastację mchu ,który idzie do sąsiada z zachodu to samo .

  Dlaczego twoje IQ tak niskie ?

 • anonim (AzELBf), 2023-01-04 23:21 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (AE7880) napisał(a):

  mógł wyrąbać w biały dzień ,
  nie miałby kłopotów

  Wyrąb w biały dzień prowadzony jest przez mafię żeby mogli sobie sprzedać na zachód i zarobić a nie ogrzać dom. Tak samo jak azbest utylizowany jest i sprzątany przez ludzi o których nikt się nie upomni prędzej pójdą lizać dupę tym którzy im ta robotę zlecili.

 • Tragedia (AzELBf), 2023-01-05 05:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nigdy nie słuchaj nie służy i nic nie dawaj dla tego "państwa".
  Mój ojciec wiele lat temu dał gminie ziemię miało być na ogródek dla nauczycielki potem wybudowali tam świetlicę miała być tylko na spotkania rolnicze tak zapewniali przy konsultacjach społecznych. Potem to "państwo" uchwałą zmieniło sposób używania świetlicy. Uchwała oczywiście łamiąca prawo bo świetlicę wybudowano na terenie zabudowanym i z funduszy europejskich ktore eliminowały zastosowanie świetlicy do urządzania imprez typu urodziny wesela itp.
  W każdym razie mój ojciec przed śmiercią nie spał od piątku do poniedziałku bo impreza była non stop w czasie jego choroby kiedy miał ostre bóle głowy. Milicja kazała mu napisać zeznanie że to nie miało wpływu na jego zdrowie niestety tato umarł i im nie zdążył. Bydło !!!!
  W dodatku podstawowym elementem argumentacji i jego niechęci złożenia skargi było że jego synowie myszą żyć między nimi i w zgodzie z tym bydłem !!!! Z jakiej racji !!
  Teraz czy wy uważacie że musicie tolerować zgadzać się i siedzieć cicho kiedy wy ponosicie kary za wyrąb metra drewna który wyceniono na cztery koła w zemście za to że mafia nie może akurat tego sprzedać do Niemiec ? Czy uważacie że to wy musicie niewidziec siedzieć cicho żeby nie mieć z NIMI problemów ? Walczcie do cholery !

 • anonim (hjJp0), 2023-01-05 07:19 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pijany był w Sylwestra ,mogł rąbeć w Trzech Króli.

 • anonim (hjJpz), 2023-01-05 14:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

  To taka atrakcyjna zabawa noworoczna.

 • Jano (Ak5rKA), 2023-01-31 10:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nawet na RMF FM o tym wspomnieli :-D • 1
 • 2

Reklama