Jest choinka na bolesławieckim rynku. Święta coraz bliżej

Dyskusja dla wiadomości: Jest choinka na bolesławieckim rynku. Święta coraz bliżej.


 • anonim, 2021-11-30 15:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie być menoha? To nie dobha jest hedaktohy.

 • anonim, 2021-11-30 15:09 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (ALlaIc) napisał(a):

  Ale się podniecacie niezdrowo xd

  Dkaczego tobie nie wykropkowali słowa "podniecacie", a mi tak i nawet kiedyś słowo "korytko". Może ktoś chciał, żeby w tych kropkach ludzie dopatrzyli się czegoś gorszego, że tak się tej osobie bardzo ubliża:)

 • Filip (ANunLV), 2021-11-30 19:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dla ateistów jest to czas spotkań z rodziną. Można się spotkać z rodziną w dowolnym innym czasie, nie musi to być moje Boże Narodzenie. A czy ateiści też dzielą się opłatkiem? Dla mnie to symbol Chrystusa. Jeżeli ateiści czczą Boga Słońca, to co ten Bóg zrobił dla nich. Mój Bóg wiem ,że mnie zbawił, oddał za mnie życie, abym ja mógł żyć wiecznie. A Bóg Słońca. Pracuję również w weekendy i święta. I ci co najwięcej plują na Kościół, niekoniecznie chcą pracować w święta. Spotkać się przy stole z rodziną można np. 24, 25 listopada albo października, a grudzień zostawcie chrześcijanom.

 • szczepan, 2021-11-30 21:21 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Współczuję ateistom, że nie maja swoich świąt i muszą ograniczać się do naśladowania wierzących. Mało tego, za wszelka cenę starają się aby te dni " zawłaszczyć". " święta końca roku obchodzą 25 i 26 grudnia do tego obchodzą wigilię święta końca roku 24 grudnia. Następnie zapominają o swoich świętach końca roku, żeby w noc z 31 grudnia na 1 stycznia świętować nadejście nowego roku. Martwi mnie tylko, że w dniu 30 grudnia zapominają o wigilii nowego roku. Typowe zachowanie pijaka dla którego każda okazja jest dobra aby się nachlać.

 • anonim (hjJpK), 2021-12-01 15:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nowy Rok zawsze przynosi coś nowego, nigdy się nie powtarza, zawsze jest jakaś radość, smutek, nowe wydarzenia itd
  . A święta Bożego Narodzenia oraz Wielkanoc co roku jest to samo, ta sama bajka, żadnego morału nie ma. Kto chce niech wierzy w te bajki niech wierzy, ale nie powinno się ubliżać innym ludziom. Tak samo jak ktoś obchodzi Walentynki, dzień chłopaka, dzień dziewczyny, dzień bez samochodu itd, to niech sobie obchodzą, przecież u nas w kraju w tej chwili jest więcej dni świątecznych niż dni pracujących, więc jak może być dobrze i żeby ludziom wiodło się dobrze.