Koncerty przeniesione na ul. Spacerową! Zaszczepionych wejdzie więcej!

Dyskusja dla wiadomości: Koncerty przeniesione na ul. Spacerową! Zaszczepionych wejdzie więcej!.


 • Koksu (AE56vW), 2021-08-12 07:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

  W jaki sposob bedzie weryfikacja osob? Wiece pajace z UM że to jest niezgodne z prawem? Musialaby to weryfikowac policja czy ktos ma paszport polsatu czy nie.Ilu na tym portalu bylo obronców Konstytucji?Teraz cicho siedzicie kiedy jest łamane podstawowe prawo do ,,równosci wobec prawa".Wsród tzw ,,dziennikarzy" tego medium tez jakoś brak oburzenia. Pokrzyczcie sobie Konstytucja i jedzie ratowac TVN....

 • Karol (ArexSt), 2021-08-12 08:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mieszkańców jest ponad 30 tysiecy. Płacą podatki składając się na Romana i jego nieudolnych fukcjonariuszy. Na ten koncert dla wybranych też się złożyli a nie będą mogli w nim uczestniczyć.

 • anonim (Apsgky), 2021-08-12 08:21 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Koksu (AE56vW) napisał(a):

  W jaki sposob bedzie weryfikacja osob? Wiece pajace z UM że to jest niezgodne z prawem? Musialaby to weryfikowac policja czy ktos ma paszport polsatu czy nie.Ilu na tym portalu bylo obronców Konstytucji?Teraz cicho siedzicie kiedy jest łamane podstawowe prawo do ,,równosci wobec prawa".Wsród tzw ,,dziennikarzy" tego medium tez jakoś brak oburzenia. Pokrzyczcie sobie Konstytucja i jedzie ratowac TVN....

  Dobrze Pan napisal popieram. Tak to wywiady z lgbtowcami jak to maja zle. Bo nie moga z palami na wierzchu chodzic, a jak zabieraja wolnosc nieszczepionym to cisza. Taka to jest wlasnie ta ich tolerancja. Tolerancja dla zboczen, mordowania dzieci.

 • anonim (AHgyYZ), 2021-08-12 09:25 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Sss (hja97) napisał(a):

  Segregacja? W Bolesławcu? Szok. Bojkot powinien być. Chociaż jestem zaszczepiona,gdyż zostałam do tego zmuszona, ( przeszłam to tragicznie i cieszę się że to przeżyłam),to uważam że takich podziałów nie powinno być. Tragedia!!!!!!!! Wszyscy albo nikt. Jak mają dzielić niech lepiej nic nie robią, żadnych koncertów. Solidarnie z nie zaszczepionymi nie powinien nikt tam iść. Ja nie pójdę, gdyż to wolny kraj i uważam że wszyscy jesteśmy równi. Tym bardziej że nikt więcej mnie nie zmusi do szczepienia. Koniec nie dam się !!!

  a kto dokonał takiego czynu i zmusił do szczepienia?

 • anonim (vkDyV), 2021-08-12 09:36 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (hjJqD) napisał(a):

  Ty i**to, jaka segregacja, zaszczep się, to bedziesz mógł więcej, chcesz jeździć samochodem, to zrób prawo jazdy, bedzie jakaś tam szansa, że nie bedziesz stwarzał zagrożenia drodze dla innych... też segregacja? To wybór, nie segregacja.

  Segregacja byłaby wówczas, gdyby dzielono ludzi wzgledem cech, na które nie mają i nie mieli wpływu: np. czarn, biały, głupi i mądry... pod wzgledem tej ostatniej kategorii, to nigdzie by cię nie wpuszczono, bo jesteś id**otą... od urodzenia!

  Co Ty pier*olisz typie. Kaczorom o to chodzi. Polska juz dawno zostala podzielona. Na zasadzie szczepien widac to doskonale.

 • Mieszkaniec (ePEA7T), 2021-08-12 09:59 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (hjJMS) napisał(a):

  I bardzo dobrze. Popieram. Koncerty poza miastem są super, zwłaszcza dla mieszkańców centrum. Wystarczy zamieszanie w dzień, chociaż noc będzie spokojniejsza

  Dokładnie tak, w pełni się zgadzam. Dla mieszkańców centrum miasta to gehenna. Hordy pijanej młodzieży, wszędzie bałagan, oddają mocz po klatkach i zachowują się skandalicznie. Również pamiętam dobrze czasu Bluesa nad Boberem i pamiętam że to były jedne z lepszych imprez w naszym mieście. Popieram i cieszę, że taki pomysł jest realizowany.

 • Tęczysta zawodowy, 2021-08-12 10:06 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wyolbrzymieliście słowo "segregacja" do takiego poziomu absurdu że przestałem śmiecie segregować, kupować mleka na którym widnieje zadowolona wydojona krowa, ciastek "murzynki"jeszcze trochę i wszystko będzie zapakowane w szary papier by nikogo nie uraźić...., a to wszystko ze strachu przed czekistami.

 • Reklama

 • Qwerty (qf8B7), 2021-08-12 10:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A pier. .. płacić podatki, z których pieniądze idą na covidianow. Koniec z fakturami. Czas przejść na czarny rynek. Człowiek płaci podatki, a tu takim ograniczeniami zabierają mu to za co zapłacił. Mam swoje powody by się nie szczepić i nie muszę się przed nikim tłumaczyć. Fuck the system.

 • xxx (zAMdB), 2021-08-12 11:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak za Hitlera - tylko dla Niemców.

 • anonim, 2021-08-12 11:47 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (vkDyV) napisał(a):

  Co Ty pier*olisz typie. Kaczorom o to chodzi. Polska juz dawno zostala podzielona. Na zasadzie szczepien widac to doskonale.

  Masz rację. Już za Kaczora Donalda została podzielona.

 • anonim (hjJKh), 2021-08-12 13:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ludzie przestańcie pisać głupoty i narzekać, ogarnijcie się i idźcie na koncert Roksany Węgiel, wspaniały występ.

 • anonim (hjJKh), 2021-08-12 13:49 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bombowy zespół Kwiat Jabłoni, wszystkich zachęcam na koncert nie będziecie żałować.

 • Adam (AE56vW), 2021-08-12 14:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Można ekran telebimu udostępnić w internecie? Bardzo chętnie bym obejrzał koncerty przez internet.

 • anonim, 2021-08-12 21:31 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (ALw9rF) napisał(a):

  Ty idioto skończony bezmózgu ty ofiaro PiSu a zaszczepiony to już nie zarazi się i następnego innego??Wszczepili ci ewidętnie pisowską patogene i efekt natychmiastowy nastąpił.

  Ciemna maso, zaszczepiony łagodniej przejdzie zakażenie, nie wyląduje w szpitalu czym nie blokuje miejsca w szpitalu, nie naraża służby zdrowia. Żeby było jasne, nie popieram PiSdzielcow :]

 • Mm (qnBpA), 2021-08-12 23:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Rzeczywiście, to już zwykłe złodziejstwo! Za moje podatki jest impreza, ale iść mi nie wolno, bo może niezaszczepiony!!! Zwłaszcza, że nie ma mowy o obowiązku szczepienia, już nie mówiąc o przeciwwskazaniach!!! No serio, to już do sądu!!!

Reklama