Za brak maseczek będą mandaty, a nie upomnienia

Dyskusja dla wiadomości: Za brak maseczek będą mandaty, a nie upomnienia.


 • qazxs, 2021-10-24 20:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mamy do czynienia z pandemią, ale nie covida tylko szaleństwa i powszechnej utraty rozumu. Więcej ludzi zgłupiało na covid niż zachorowało. Wyłącz telewizor, włącz myślenie!

 • Halo covidowe oszołomy. (qW9ls), 2021-10-24 20:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Maseczki są dla ciemnoty. Nie chronią przed covidem. Gdyby nie media nikt by nie wiedział że jest covid. Jak się boisz pacanie, jeden z drugim, to siedzieć w domu i morda w kibel. Nikt nie bedzie mi mówił czy mam chodzić w masce lub nie. A szczególnie jakis minister na usługach firm farmaceutycznych. Dziękuje, do widzenia.

 • Ela, 2021-10-24 21:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Widać w komentarzach,że co niektórzy mają już wyprane mózgi ludzie obudźcie się z letargu

 • anonim (whB7r), 2021-10-24 21:13 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Halo covidowe oszołomy. (qW9ls) napisał(a):

  Maseczki są dla ciemnoty. Nie chronią przed covidem. Gdyby nie media nikt by nie wiedział że jest covid. Jak się boisz pacanie, jeden z drugim, to siedzieć w domu i morda w kibel. Nikt nie bedzie mi mówił czy mam chodzić w masce lub nie. A szczególnie jakis minister na usługach firm farmaceutycznych. Dziękuje, do widzenia.

  Popieram

 • anonim (AHehGs), 2021-10-24 21:17 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (A8svzu) napisał(a):

  Brać się trzeba ostro za oszołomów, którym maseczki przeszkadzają. Innego określenia na tych pacanów nie ma.

  Pacan jestes ty kowidowy lemingu

 • ., 2021-10-24 21:35 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (ALxOQX) napisał(a):

  Tak jest, na całym świecie straszą ludzi, bo tak im kaczor kazał. Jakim idiotą trzeba być żeby mieć takie myślenie. Jak będziesz zdychał w szpitalu z braku tchu to wtedy otworzysz oczy ale będzie już za późno.

  Jesteś zaszczepiony, masz maseczkę więc podobno jesteś chroniony. Czy jesteś człowiekiem małej wiary i nie wierzysz Niedzielskiemu ? Przecież maseczka i szczepionka podobno "Was" ochronią :-) .

 • plandemia, 2021-10-24 21:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Miałem ten specyficzny katar i twierdzę, że jest co najmniej przereklamowany. Obecnie nie przestrzegam żadnych zaleceń i jest mi z tym dobrze. Jakim trzeba być zalęknionym człowiekiem, żeby zwątpić w działanie dwóch dawek szczepionki i pompować w siebie trzecią. Albo to świństwo działa albo nie. Zna ktoś odpowiedź ?

 • Reklama

 • plandemia, 2021-10-24 21:42 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim () napisał(a):

  Antyszczepionkowcy cwaniaczą jak nie widzą respiratora, bo gdy go zobaczą rura im mięknie...niektórym na zawsze.

  Miałem ten "katar" i uważam, że jest przereklamowany. Nie mam zamiaru pompować w siebie nie przebadanej substancji. Jak będzie prawdziwa szczepionka to mogę dyskutować o jej skuteczności. Obecne eksperymenty są dla zalęknionych frajerów.

 • Forest, 2021-10-24 21:55 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (A8svzu) napisał(a):

  Brać się trzeba ostro za oszołomów, którym maseczki przeszkadzają. Innego określenia na tych pacanów nie ma.

  To chodź i spróbuj mnie zmusić PISdzielcu.

 • Forest, 2021-10-24 21:58 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (hjJLY) napisał(a):

  Tam to masz coś innego, chyba, że to coś dostaje się już do Twojej głowy. Oj, będzie źle, bo całkowicie przestaniesz myśleć.

  Tak mam, język twojej starej.

 • yeti, 2021-10-24 22:16 Cytuj Zgłoś nadużycie
  ZK Polska () napisał(a):

  Przypominam tylko że policja podlega pod ministra MSWiA a nie pod ministra zdrowia i może on sobie uzgadniać z nimi jedynie jakiej wazeliny mają używać albo jakich psychotropów.

  Żaden wyrok sądu nie może uderzyć w ministra zdrowia za wydawanie poleceń do takich rzeczy ponieważ nie jest on osobą upoważnioną do takich rzeczy. On sobie może to zalecać przy grillu z policjantami a oni nie muszą go w ogóle posłuchać.
  Jeżeli jakiś policjant zacznie rozmowę że takie są nakazy to zapytajcie się go czy pracuje w służbie zdrowia że wykonuje polecenia ministra zdrowia :)

  aleś, ty, k..wa, "mudry", że ojojoj. Właśnie na takich mądralińskich policjanci znów powinni dostać pozwolenie na użycie lolek. To by wam szybko głupie argumenty wybiło i z głowy, i z d...py.

 • Ogrodnik, 2021-10-24 22:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Niedzielski spierda..j

 • otwórz oczy (eltC24), 2021-10-24 22:40 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Slepma (woeKv) napisał(a):

  Głupota jest nie uleczalną chorobą, kowid tak samo bo to to samoo

  Przerażająca jest tępota większości społeczeństwa, która tak bezwolnie daje się manipulować. Dowodów plandemi są już setki i co chwilę wypływa jakieś kupsko na wierzch, a ludzie albo udają, albo naprawdę są tak zidiociali że tego nie widzą... Jest jeszcze nadzieja w tych świadomych, że społeczeństwo nie podda się tej NOWEJ NORMALNOŚCI, którą pod przykrywką okropnej zarazy chce wprowadzić na całym globie...

 • a ten znow swoje (anwXv), 2021-10-24 22:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

  rozporadzenie to nie ustawa, tylko ciemnogród pissowski i barany oraz owce zasłania ryja, bo im nakazano!!! mogą mnie w dupę co najwyzej pocałować.... i to przez portki. kowid srowid... wylacz telewizornię, włącz myslenie. pseudo minister od tzw zdowia na usługach bigfarmy, powinni juz go dawno na taczkach wywiezc i tych innych kolesi...

 • Wiesiek (hjJcW), 2021-10-24 22:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A czemu w kościele a nie napisali w świątyni? To znaczy że w meczecie, synagodze i cerkwi to już nie trzeba nosić maseczki?

Reklama