Wywiad: czy w Bolesławcu mógłby przejść lokalny Marsz Równości?

Dyskusja dla wiadomości: Wywiad: czy w Bolesławcu mógłby przejść lokalny Marsz Równości?.


 • grażyna, 2021-10-15 10:47 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Aga (dmH5rB) napisał(a):

  Jestem członkinią Kościoła Katolickiego. Czy mam rozumieć że próbuje mnie pani obrazić??

  O jakie zaskoczenie, myślałam, że kogoś z takimi poglądami jak Pani i taką przynależnością feminatywy się nie imają i raczej spodziewałabym się, że nazwie Pani sama siebie: kobietą członkiem lub Panią członkiem. A tutaj takie ładne słowo: członkini i pozytywne zaskoczenie.
  Zrozumiałam, że jest Pani przyzwyczajona do tego, że musi Pani zapytać, co ma Pani zrozumieć, ale żeby pytać mnie? Niech Pani zapyta tych, co zawsze: proboszcza, pana Rydzyka, nie wiem? Może znajomego szafarza?
  Niech Pani zapyta ich: czy Grażyna próbuje mnie obrazić? Oni jak zawsze Pani pomogą. Bo wynika z tego, że samodzielnie nie jest Pani w stanie stwierdzić co Pani rozumie? Pozdrawiam.

 • grażyna, 2021-10-15 11:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wiem, że jestem tu czytana i nawet rozsyła się moje wpisy po ważnych osobach w mieście. To jeszcze do wszystkich, którzy się jeszcze muszą kogoś zapytać, najlepiej biskupa, czy pisanie o dzieciach, ofiarach pedofilów w sutannach ich obraża, czy jeszcze nie. Utwór Barbarka jest inspirowany konkretną postacią – pani Barbary Borowieckiej, ofiary księdza Jankowskiego, która wyemigrowała do Australii. Miała 14 lat, kiedy Jankowski, wtedy wikary, molestował ją w kościele pod wezwaniem Świętej Barbary. I takich dzieci jest ogrom, a Wasz Kościół Katolicki NIC Z TYM NIE ROBI.

 • anonim (vkJk0), 2021-10-15 21:04 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Ffttty (vZj1e) napisał(a):

  Tu sama komuna

  Wyjedź stąd, to nie będzie komuny. Rosyjski srollu.