Przerażający reportaż o dzieciach dręczonych przez kościół. Rozmowa z dziennikarzem Markiem Osiecimskim

Dyskusja dla wiadomości: Przerażający reportaż o dzieciach dręczonych przez kościół. Rozmowa z dziennikarzem Markiem Osiecimskim.


 • t, 2022-01-06 21:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gratuluję Panie Krzysztofie, rewelacyjny wywiad, choć bardzo trudny temat. Pozdrawiam.

 • anonim, 2022-01-06 22:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Skąd wy to wszystko bierzecie, naprawdę chyba całymi dniami trzeba siedzieć i szukać w google haseł typu kościól, pedofile?

 • anonim (vZkYl), 2022-01-06 22:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dlatego wierzę sobie w Boga ale kościół omijam na kilometry

 • Mariusz (e3JkJm), 2022-01-06 22:56 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim () napisał(a):

  Skąd wy to wszystko bierzecie, naprawdę chyba całymi dniami trzeba siedzieć i szukać w google haseł typu kościól, pedofile?

  Nie trzeba nic szukać, podłości księży i biskupów same wyłażą. Wiele lat było wszystko tuszowane, ale ludzie są teraz odważniejsi i mówią co ich spotkało. Kościół i księża tylko o pieniądzach i polityce gadają, a za skandale nie chcą brać odpowiedzialności.

 • z (A8svM9), 2022-01-06 23:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jeszcze ciepłą pościel po zmarłym na chorobę zakaźną dziecka dawano kolejnemu. Premier Kanady Justin Trudeau pojechał niedawno do zamkniętego już ośrodka z symbolicznym misiem, komentarze wielu były takie, że powinien z prokuratorem. (źródło: Polityka)

 • anonim (hjJ7j), 2022-01-06 23:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Oglądałem cały reportaż w TVN 24 temat bardzo mnie poruszył, jak można takie rzeczy robić i nie reagować. Dzięki redakcji istotne pl, że pokazują takie ciężkie tematy, ważne dla wszystkich ludzi.

 • anonim (anwZz), 2022-01-06 23:11 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim () napisał(a):

  Skąd wy to wszystko bierzecie, naprawdę chyba całymi dniami trzeba siedzieć i szukać w google haseł typu kościól, pedofile?

  Nie trzeba szukać tyle nabroili że samo wyłazi.
  A Ty co tu robisz skoro w necie nie siedzisz obrońco zwyrodnialców w czarnych kapotach.

 • Reklama

 • normalny (V26HZ), 2022-01-06 23:23 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dlatego wzywam bez-radnych i prezydenta Boleslawca o zablokowanie jakichkolwiek dotacji na pijary i koscielne instytucje z naszych podatkow! LAPY PRECZ OD KASY PODATNIKOW!!! Bez-radni, przyjdzie pora wyborow, znowu bedziecie lazic za glosami po domach i posesjach, ludzie was przywitaja. Koscielni juz dosyc zlego zrobili ludzkosci, przypomne Irlandie, Kanade i pedofilie na calym swiecie. Jeszcze nie zapomnielismy o reportarzy Sekielskich, pomietajmy ze co jakis czas mamy nowe przypadki molestowania dzieci przez tkz. "slugi boga". Mamy w naszym miescie tysiace biednych ludzi potrzebujacych pomocy, by normalnie funkcjonowac ale to napewno nie sa koscielne nieroby. Panie Krzysztofie, dziekuje za ten artykul. Swietny!

 • Paula, 2022-01-07 05:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A myślicie że u nas było inaczej po wojnie , teraz ludzie bardziej otwarci i się nie boją już tych czarnych ale to co wyrabiano w sierocińcach i domach dziecka to nie lepiej się to prezentuje . Wiadomo że nie jest to powszechne a patologia ale w miejscu gdzie powinien być Miłosierny Bóg były siostry z pejczem i gwałciciele . To się nie mieści w głowie aż do czasów,współczesnych i to zarówno cywilne jak i zakonne domy opieki tak wynaturzone . To nie chodzi o atak na kościół ale ludzi którzy to robili . U nas nie lepiej sami widzicie co piepszą jak wychodzą kwiatki z pedofilami .

 • Juzek (hjJhe), 2022-01-07 06:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Księży nienawidzę ,ale może najwyższy czas wziąć się za zatokę sztuki i temu podobnych akcji.
  Celebryckie i poselskie wybryki tez niech będą wyjaśnione

 • Ja (AKPE13), 2022-01-07 07:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Może napiszcie o łamaniu w Polsce wolnosci słowa . O łamaniu demokracji . Bo czym jest usunięcie kanału Konfederacji na Fb. ?

 • anonim (A7KZ6g), 2022-01-07 08:52 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (anwZz) napisał(a):

  Nie trzeba szukać tyle nabroili że samo wyłazi.
  A Ty co tu robisz skoro w necie nie siedzisz obrońco zwyrodnialców w czarnych kapotach.

  Czytam informacje z miasta w którym poniekąd jeszcze jestem związany. Ale tutaj jest więcej wywiadów z gwiazdami TVN świętszymi od samego Pana Boga. Widzicie to źdźbło w oku bliźniego a tej belki w swoim już nie.

 • kudłaty (anwZB), 2022-01-07 08:53 Cytuj Zgłoś nadużycie
 • zapytaniowy (ANymKx), 2022-01-07 09:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dlaczego domagacie się odpowiedzialności za czyny jednych od wszystkich??? A będąc ateistami nie odpowiadacie za czyny ateistów? wszakże nikt , choćby się usilnie starał ich w liczbie wymordowanych istnień ludzkich nie prześcignie...Dramatyczne są takie sprawy, jak choćby opisywana, szukacie winnych w złym miejscu, ważne chyba tylko ,żeby Kościół polski zaatakować, jakby to oni uczynili....a wystosujcie listy, czy tam oficjalne noty do sprawców, a nie jak zwykle drążycie nie osiągając żadnego skutku, może prócz podgrzewania atmosfery tutaj....jakby to w Bolesławcu się stało!!!!!

 • anonim, 2022-01-07 10:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

  To nie na mój umysł, bo mądry nie jestem, ale przeraża to, co robili tam księża katoliccy i zakonnice, jak u nas ta bestia boromeuszka Bernadetta z Zabrza niech idzie do piekła.

 • 1
 • 2

Reklama