200 jarzębin posadziły dzieci niedaleko stacji uzdatniania wody

Dyskusja dla wiadomości: 200 jarzębin posadziły dzieci niedaleko stacji uzdatniania wody.


  • anonim (ALxPt8), 2021-10-04 02:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

    To punkt NOWE a nie Nowa. Odrobonę staranności...

  • anonim (hjJzj), 2021-10-04 07:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Sadzonki tak malutkie ,że niewiele pewnie z nich będzie ....ale promocja eko prezydenta na pierwszym miejscu .... za to wycinka ogromnych drzew ratuszowi idzie lekko i bez problemu .... miasto betonowe jest jak nigdy wcześniej ....

  • anonim (vZyjW), 2021-10-04 07:42 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (hjJzj) napisał(a):

    Sadzonki tak malutkie ,że niewiele pewnie z nich będzie ....ale promocja eko prezydenta na pierwszym miejscu .... za to wycinka ogromnych drzew ratuszowi idzie lekko i bez problemu .... miasto betonowe jest jak nigdy wcześniej ....

    Dokładnie. Pomysł prezydenta miasta , podkreślono w tym felietonie. Trudno w to uwierzyć .

  • anonim (hqZeM), 2021-10-04 08:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pierwszy Drwal w mieście chwali się wkopaniem malutkich sadzonek . Sumienie ukojone?

  • anonim (evKuXC), 2021-10-04 08:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

    "Mój pomysł" :))) Może ktoś powie gościowi, że w historii ludzkości sadzono już drzewa.

  • anonim (hjJoQ), 2021-10-04 08:15 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (evKuXC) napisał(a):

    "Mój pomysł" :))) Może ktoś powie gościowi, że w historii ludzkości sadzono już drzewa.

    u konkurencji piszą, że to pomysł rzeczniczki Agnieszki Gergont... Oj "sukces" ma wielu ojców... Kto się jeszcze podepnie? :D

  • anonim (ALlaCc), 2021-10-04 08:23 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Dzieci są bardzo sprytne i za darmo tych jarzębin nie sadziły.

  • marek6lat (dmH5rB), 2021-10-04 09:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

    To była impreza! Była łycha, koks i laseczki ;)

  • Tak (AE7h7S), 2021-10-05 05:48 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (vZyjW) napisał(a):

    Dokładnie. Pomysł prezydenta miasta , podkreślono w tym felietonie. Trudno w to uwierzyć .

    Ja też zwróciłam na to uwagę. Chodzi o to, że masę drzew wycięli, więc zrobili taką prowizorkę z sadzeniem. Sadzonki zostaly posadzone w odległości pół metra od siebie. Nikt tego nie nadzorowal. Jak my zrobiliśmy większe przerwy, żeby drzewka miala szansę rosnąć, to przyleciały bąbelki z tatusiami i posadziły drzewka pomiędzy. Akcja do d..

  • Tak (AE7h7S), 2021-10-05 05:49 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (hqZeM) napisał(a):

    Pierwszy Drwal w mieście chwali się wkopaniem malutkich sadzonek . Sumienie ukojone?

    Tak! Pięknie napisane. Nic dodać

  • Tak (AE7h7S), 2021-10-05 05:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

    I to zdjęcie główne...widzicie, jaką mega dziurkę wykopał tatuś dla swojego bąbelka? Tyle sadzonek zmarnowanych.

Reklama