Wywiad z dyrektorem BOK – MCC o organizacji Dni Miasta w czasie pandemii

Dyskusja dla wiadomości: Wywiad z dyrektorem BOK – MCC o organizacji Dni Miasta w czasie pandemii.


 • Bdb (AreUv5), 2021-09-22 12:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czy artystów nie można było innych wybrać ??? Jak zwykle co roku nic ciekawego dramat !

 • Ghhhh (woCEv), 2021-09-22 13:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jaki włodaż taka impreza

 • Bolesławianka (woC9r), 2021-09-22 13:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pytanie:
  Jak to jest jak była poprzedniczka na stanowisku dyrektora nigdy nie brama urlopu przed tak ważnymi imprezami ( Święto Ceramiki, Dni Miasta) a Pan szanowny może i bierze urlop!!!!!!!!
  Ja rozumiem, że Pan nie ogarnia tematu wszyscy w BOKu to mówią, wiec może trzeba się zastanowić żeby ze sceny zejść…..

 • oklo (anwYW), 2021-09-22 15:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

  O Czesi będą ... idę pogwizdać :D

 • anonim (qW9Ir), 2021-09-22 18:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

  co z placem na Zgorzeleckiej/Łokietka? Statuetka czy dyplom się należy ?

 • Bokowy (hjJvQ), 2021-09-22 19:17 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Polonista to może dobry ale..... to dramat. Spada coraz niżej.
  Czas na zmiany.

 • anonim (ALxPt8), 2021-09-22 20:29 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co ten facet plecie ? Mamy słuchać jazzu na dniach Bolesławca ? Chyba gościa powaliło. Sam wybiera swoją muzykę i nie dba o mieszkańców miasta. Niech wbrew sobie zaprosi 1 zespół disco polo i zrobi ankietę w necie. Gość do szybkiego zwolnienia ze stanowiska, bo sam dba o siebie, a nie o WIĘKSZOŚĆ.

 • anonim (hjJOm), 2021-09-22 20:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Każdy powinien robić to co umie, w szkołach brakuje nauczycieli, powinien wrócić do szkoły i uczyć języka polskiego, bo to jest tylko dla tego Pana. Każdy powinien pracować zgodnie ze swoim wykształceniem. Wtedy będzie porządek i każdy z nas będzie zadowolony. Bawcie się dobrze na świecie,, Dni Bolesławca,, będzie wszystko dobrze i wesoło, to jest nasze święto.

 • mieszkaniec (vZlZq), 2021-09-22 21:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

  czy ta stara gwardia musi tam zajmowac stołek ustap młodym którzy znaja sie na rzeczy zaraz odzyją dni Bolesławca i ceramiki przeciez widzisz ze ludzie chca innego szefa .Mamy duzo w miescie uzdolnionej artystycznie młodziezy to sciagane sa ,,artysci,,z poza?-na to pieniadze są?/

 • Dykta (ALlaWK), 2021-09-22 23:01 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (ALxPt8) napisał(a):

  Co ten facet plecie ? Mamy słuchać jazzu na dniach Bolesławca ? Chyba gościa powaliło. Sam wybiera swoją muzykę i nie dba o mieszkańców miasta. Niech wbrew sobie zaprosi 1 zespół disco polo i zrobi ankietę w necie. Gość do szybkiego zwolnienia ze stanowiska, bo sam dba o siebie, a nie o WIĘKSZOŚĆ.

  A może nie wszyscy chcą disco z pola.. może ja chcę żeby przyjechał jakiś pseudo rapol co tylko ku..mi i CH. Mi napluje w majka . Albo jakich poje..nych punkowców co na koniec wiosło róż..lą o scenę albo dysko je ba na dyskach i wszyscy będziemy wpier lać tynk dla funnu.
  A tak na serio to dni miasta powinny być w discopolo żeby Patola wyszła przepić i przeżreć 500 plus i wszystkie żule z miasta się wyłoniły
  . A w między czasie zrobić kilka imprez jedna na rokowi druga gwiazdeczki na topie później jakis jazz . Oczywiście można ściągnąć jakaś kapelke co gra niestandardowy standard jazzu ale to trzeba wyjsc z pomyslunkiem poza biurko poza mury tego smutnego jak du pa pawiana budynku.

 • Antoni (hjJFE), 2021-09-23 07:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Toż to pi….da a nie dyrektor. Nigdy nie będzie dobrym managerem tej miastowej instytucji bo nie ma wykształcenia odpowiedniego. To kolejna figura prezydenta. Kolejny stołek dla swojego. Poprzednia Pani dyr. potrafiła bez większego wysiłku o wiele lepiej zarządzać tym folwarkiem miasta. Obecny dyr. niestety nic nie potrafi. Nawet nie ma własnego zdania. Ale pensje niemałą pobiera co miesiąc.
  Czas ustąpić z honorem Panie Figlarowicz ze stanowiska.

 • anonim (hjJb8), 2021-09-23 22:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Za stary do szkoły.

Reklama