Strefa Płatnego Parkowania nadal irytuje mieszkańców. „Trochę żenujące”

Dyskusja dla wiadomości: Strefa Płatnego Parkowania nadal irytuje mieszkańców. „Trochę żenujące”.


 • Robert, 2021-09-23 16:54 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (ANyExG) napisał(a):

  Baranie, niedługo zaczniemy płacić za oddychanie.

  Już płacimy za powietrze. Limity za Co2 z Unii Europejskiej.

 • Roi (hjJVj), 2021-09-23 17:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A czy jak wam obiecam że kiedy wybierzecie mnie na prezydenta to usunę całą tą strefę parkowania mało tego każe Romanowi zapłacić za cały ten ambaras. To będziecie na mnie głosować?

 • Boleslawiec (qW9kS), 2021-09-24 06:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A ile teraz mają teraz te chodniki szerokości.
  Co do tego też zmienili......

 • Matka (vZiVJ), 2021-09-24 11:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Witam wszystkich mieszkańców Bolesławca i okolic, a w szczególności Pana Romana. A więc tak, mam dwójkę dzieci, bliźniaczki przechadzając się z dziećmi po naszym nie doskonałym mieście natrafiłam na te piękne słupeczki na chodniku i co tu robić? przejść obok nich wchodząc na jezdnię, ale nie mogę bo, albo dostanę mandat, albo samochód nas potrąci. Więc niestety musiałam się cofnąć spory kawałek i przejść na drugą stronę. Panie ROMANIE nasz prezydencie jeżeli bierzesz firmę, która montuje te piękne, barwne i kolorystycznie ubrane w naszą flagę słupeczki to przy odbiorze takich słupeczków zwracajcie uwagę jak są postawione. Oby nigdy Pan nie wpadł na taki słupeczek!!! Pozdrawiam wszystkich serdecznie, tych zadowolonych i nie zadowolonych.

 • anonim (e5BIad), 2021-09-24 14:30 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Mieszkaniec (ePEA7T) napisał(a):

  Rozkładają mnie na łopatki takie tłumaczenia! To takie typowo polskie. Nie miała świadomości, że nie wolno tutaj parkować; nie miałem świadomości, że nie wolno kopać kogoś po głowie; nie miała świadomości, że jak się nie zabezpieczę to zajdę w ciążę, nie miałem świadomości, że nieznajomość prawa szkodzi. Polacy to takie "wiejskie cwaniaczki" (nie obrażając mieszkańców wsi). Każdy tylko kombinuje jak tu przekręcić system - a to magnez neodymowy na liczniku na wodę, a to zdejmę kaloryfer w zimie to mniej zapłacę, a to wlezę przez płot przecież to nikomu nie szkodzi itp. itd. Kiedy wreszcie również mentalnie dorośniemy do bycia dorosłymi osobami odpowiedzialnymi za swoje czyny? Umiesz czytać to weź karteczkę na parking - będzie darmowy, nie umiesz/nie chcesz czytać to płać. Zacznijmy wreszcie przestrzegać prawa i zasad, które sami ustalamy. Jeśli nie pasują nam osoby które to prawo ustalają to je zmieńmy. Dura lex sed lex!

  A skąd miałam wiedzieć , ??????????? Przecież do tej pory było tam bezpłatnie !!! A są biedronki w strefie parkowania co do dziś mają bezpłatnie. A ze nie jetem z Bolesławca to rzadko bywam w Biedronce koło PKSU a co do biletów to zawsze płace !

 • anonim (euIrf9), 2021-09-24 15:21 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Słupki są źle umieszczone. Nie rozumiem, po co zwężono chodnik o niemal połowę.

 • anonim (AE4V53), 2021-09-24 22:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

  nauka nie idzie w las
  idzie w nas

 • anonim (e3JkDg), 2021-09-24 23:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Minimalna szerokość chodnika wynosi zgodnie z PRAWEM - 2,0 m i żadne urządzenie ( np. słupek ) nie może go zawężać.